Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene valaki aki ért FL...

Rapgod2001 kérdése:

Segítene valaki aki ért FL Studio hoz? Részletek lent

Figyelt kérdés
arról van szó hogy el szeretnék kezdeni rap elni.De nem akarok alapokat letölteni mert télleg nagyba szeretném csinálni az egész dolgot. Saját beat et akarok csinálni. 1 hónapja gyakorlom és még nagyon nincs türhető alap és tutorial is 1-2 van a neten.Azt szeretném hogy valaki segítsen ki igazodni az egész programba.Korrekt válaszokat szeretnék.ha Kell felvehessük a kapcsolatot is nyugottan írhattok. előre is köszönöm Pisztácia :)

2014. júl. 6. 14:38
 1/2 Zénevű ***** válasza:

Az nem igaz, hogy csak 1-2 tutoriál van fl-hez a neten.

A jutyub tele van frankó tutoriálokkal:

http://www.youtube.com/results?search_query=fl+tudio+tutoria..


Csak tudni kell keresni. Én is sokat tanultam a jutyub tutorialokból!


Ha segítség kell, vannak fórumok is, magyarok is, pl.: forum.flstudio.hu, vagy:


google -> zeneszerkesztés fórum.


Ha meg nem akarsz tanulni, csak lökni a szöveget a jó zenére, akkor meg vegyél alapokat, fizess meg valakit, aki ért hozzá!


Remélem segítettem! :-)

2014. júl. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah segítettél csak az a baj hogy ezek angol tutorialok és nem nagyon értem miről van szó .am kössz a fórummal sokat segítessz
2014. júl. 7. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!