Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp bootolás?

Windows xp bootolás?

Figyelt kérdés
Pár napja kézhez kaptam egy számítógépet, hogy rakjam újra a Windows xp oprendszert. Ami mappák kellettek azt leszedtem róla, de maradt rajta egy mappa amiről fontos lenne, ha lenne róla másolat, de a gépet muszáj volt újra indítani, és miután újra indítottam azután elő jön egy fekete képernyő amin az van hogy a Windows normál módi indítása vagy csökkentett mód meg stb. És akkor rá megyek a Windows normál módú indítására de nem csinál semmit hanem alul bejön egy csík és el kezd tölteni majd jön a megszokott Windows xp-s kis töltőcsík. az oké hogy tölt, de miután betöltött azután elsötétül a kép és újra vissza megy ahhoz a képernyőhöz ami az elején volt, hogy windowsos csökkentett mód indítás meg normál meg miegymás egyéb. és ezt a problémát szeretném megoldani valahogy hogy ezen hogy lehetne túl lépni hogy ne ezt csinálja a végtelenségig.

2014. júl. 6. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Csökkentet modbol nem tudod ki másolni azt a bizonyos mappát ?
2014. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

1. Elindítod a gépet egy Live rendszerről, ami CD-ről működik (például UBUNTU), majd miután már látod a C meghajtót (vagy amelyiket kell) szépen mented, ami szükséges.

2. Kiveszed a HDD-t, csatlakoztatod egy másik géphez, és mint egy egyszerű adattárolóról, lemented, amire szükség van.

Bármelyiket választod is, utána már telepítheted rendesen az oprendszert.

2014. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!