Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik arra megoldás Vibernél...

Létezik arra megoldás Vibernél, ha a telefonomról és a tabletemről is akarom használni, hogy szinkronizálja a program az üzeneteket és így láthassam a régi, másik eszközről írt dolgokat is a másikon?

Figyelt kérdés
Jelenleg mindegyik kütyünél (telefon, tablet) csak az adott eszközről elküldött üzenetek láthatóak.

2014. júl. 7. 09:27
 1/3 KovácsZoli123 válasza:
Meg lehet oldani méghozzá úgy, hogy a tableteden (viber: regisztráció) beirod a telefonod számát, arra kapsz 1 kódot SMS-ben azt beirod a tabletbe és átmentödik az összes telefonszám akinek van vibere és kész, ugyanúgy tudsz irogatni vagy hívni mint telefonon.
2014. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, hiszen kipróbáltam. de a bajom amint akérdésben is leírtam, hogy hiába megyek fel másik eszközről, azon az előző eszközől (és fordítva)indított üzenet előzmények nem látszanak. Mindig csak az adott telefonról vagy tabletről indított beszélgetések. Ami zavaróm, ha másik eszközön folytatni akarok mondjuk egy előző napi beszélgetést és látni akarom mit beszéltünk előzőleg. Talán így érthetőbb a problémám:)
2014. júl. 9. 12:16
 3/3 Vipy válasza:
Engem is érdekelne a válasz. Ráadásul, mikor teló+tablet egyszerre volt bejelentkezve, akkor a tabon írt üzenetemre érkezett választ csak a telón láttam, a tabon nem jelenítette meg. + Vin. Opos telón nem látszik, hogy a másik aktív-e, ill. Mikor volt az utoljára. Ez is zavaró.. de lehet, hogy a Win opra nem ajánl fel olyan változatot, ami ezt jelezni tudja..
2014. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!