Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 lassú telepítés és más...

R3TR0 kérdése:

Win7 lassú telepítés és más probléma megoldás?

Figyelt kérdés

Üdv, elhoztam egy j konfigot:

q6600 proci

4 giga geil dragon ram

Asus p5q se!r alaplap

radeon hd hd 4870 (512 mb , 256 bit) vga


Na a probléma viszont az, hogy telepítésnél minden egyes menüre ( továbblépési lehetőségre) legalább 5-10 perceket kell várni az egész telepítés körülbelül 2 óra még ezt is megvártam mondom hátha csak az lassú viszont utána is (win7 üdvözlő ablak ) legalább 3-4 perc aztán asztal behozatala ( 2 perc) , 1 alkalmazást megnyitni (pl internet) kb fél perc utána ha benne vagyok már pörög mint a villám !


Kérnék tippeket , hogy mit kellene csinálnom !?


(2 winchesterrel 8s (sata-ide) 2 olvasóval is ( sata-Ide) és 2 cd-vel is (eredeti és nem eredeti) megpróbáltam igaz csak a telepítést de ugyanazok a elenségek!


Aki érti , hogy mit kell és hogyan legyen szives részletesen leírni! (Bios frissítést javasolták aki tudja , hogyan kell leírhatná) Köszönöm!



2014. júl. 4. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Letöltöd hozzá a bios-fájlt az ASUS oldaláról, (DIREKT AZ ALAPLAPODHOZ), kirakod pendrive, vagy C: gyökérbe. Újraindítás, biost(általában del gombbal) behozod, ott EZ FLASH-t keresel, kiválasztod a C: gyökeret, vagy a pendrive-ot és rámész a ROM fájlra. Végigfut és kész is. Közben áramszünet nem nagyon lehet, tehát ne viharba csináld ha lehet...


Szerintem ez amúgy vinyó hiba is lehetne, de kettővel próbáltad... a memória jó? Kell egy üres pendrive, és egy Windows PC...


[link]


Ezt letöltöd, futtatod, kiválasztod a pendriveot... örülsz, újraindítasz, pendrive-ról bootolsz és megvárod még végigfut(el kell indítani azthiszem), 15perc és 2 óra között fog lefutni. Nekem a memória gyanús nagyon ilyen esetekben.

2014. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és amikor végigfutott és kiírta a hibákat illetve a nem hibákat azt fotózd le egy jobb telefonnal akár és töltsd fel valahova majd linkeld be ide.
2014. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Üdv megoldódott köszi a választ ... letiltottam a Floppy-t winchestert IDE-ről ACHI-ba tettem és minden oké! :)
2014. júl. 7. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!