Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tölt be a Windows7 em, de...

Ricsa93 kérdése:

Nem tölt be a Windows7 em, de kellenének a vinyón tárolt adatok, hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Windows 7Starter van a gépen. Egyik este még gépeztem másnap reggel mikor bekapcsoltam nem töltött be és azóta sem.Mikor bejön a kis zászló egyszerűen újra indul. Letudnám menteni valami programmal az adatokat róla? Vagy esetleg ha nem formáznám le a vinyót és rátelepítenék egy windowst nem tudom olyat lehet-e meg a linuxnál tudom, hogy van olyan hogy Dvd ről indul ki lehet próbálni, csak nem tudom megjelennek-e úgy a gépen tárolt dokumentumok.

2014. júl. 7. 17:47
 1/3 kata kata ***** válasza:
Linuxról is át bírod menteni a dokumentumaidat.
2014. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


A CD-ről induló rendszerből van win7-ben is, pl innen letölthető egy : [link]


Kibontod, kiirod egy CD-re vagy USB-re, és beinditod vele a géped. (Kapsz egy angol nyelvű win7-es rendszert egy pár előretelepitett programmal).


De a sajátgépet használva (és természetesen a lementeni kivánt adatok nagyságától függően) egy pendrivét vagy egy külső HDD-t felhasynálva, le tudod menti az adatokat (feltéve ha nem voltak titkositva a fájlaid - sajátgépben zöld szinűnek látszanak a titkositott fájlok)


Sok sikert.

Üdv.

2014. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Induláskor nyomogasd az F8 gombot, a bejövő menüben pedig válaszd a legutolsó helyes konfigurációt. Talán ettől még helyreáll a rendszer. Egyébként pl. a Lubuntu USB vagy CD-ről indítható változatával hozzáférhetsz az adataidhoz.
2014. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!