Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a Multimedia Audio Controller-t és egyéb szükséges drivereket laptopra? CPU és alaplap adatok lejjebb. Xp újra telepítés miatt kellenének.

Figyelt kérdés

Ezek a gép adatai:

Motherboard Name: Dell OptiPlex GX270

CPU Type: Intel Celeron, 2200 MHz (22 x 100)

CPU Alias: Northwood-128

Ezek a gép adatai.



2012. ápr. 20. 21:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi nem laptop hanem számítógép. Csak távolról próbálkoztam megoldani (Teamviewerrel). Köszönöm előre is a válaszokat.
2012. ápr. 20. 21:33
 2/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg a harverazonositók alapján megkeresni a drivereket a cucchoz :


Számitógép - Jobb egér katt - Tulajdonságok - majd Eszközkezelő.


Itt keresd azt az eszközt, amire kiváncsi vagy

(telepités után sárga kérdőjeles az eszköz - és az Egyébb eszközök között van - kattits rá - kinyilik - ami benne van azt nem ismerte fel a gép és nem telepitett hozzá drivert)


Kattints kétszer az egyikre, előjön egy ablak, abban a "Részletek" fülön van egy leengedhető ablak, oda válaszd a "Hardverazonositókat".


Az alatt lévő ablakban megjelenő adatokból az első sorra kattints rá és CTRL+C (másold).


Gogliban bemásolod be (CTRL+V). Egy kicsit lebutitod (elég a VEN és a DEV - Vendor és Device ), utánna irod Driver + plusz az OP rendszert és már keres is.


Példa gugli keresésre : VEN_1002&DEV_94C1 driver windows XP


Itt egy mintakép hardwerazonositóra :

[link]


Sok sikert.

Üdv.


Ui. :


Ha nem megy, másold be ide a hardverazonositókat és megpróbálok én is drivert keresni.

2012. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát próbálkoztam vele, de sehogy sem sikerült. Ezek vannak ott és az elsőre kerestem rá. Másnak is volt ez a probléme és ott soundmax telepítése segített, de nekem az nem is telepítődött fel. Azt írta, hogy nincs driver. Légyszi próbálj te is keresni valamit, mert nekem nem megy. Itt vannak a hardverazonosítók, sorba vannak bemásolva.

PCI\VEN_8086&DEV_24D5&SUBSYS_01511028&REV_02

PCI\VEN_8086&DEV_24D5&SUBSYS_01511028

PCI\VEN_8086&DEV_24D5&CC_040100

PCI\VEN_8086&DEV_24D5&CC_0401

2012. ápr. 22. 13:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani. Köszi a segítséget.
2012. ápr. 22. 15:25
 5/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ezt találtam :

[link]


Ebben benne van "PCI\VEN_8086&DEV_24D5&SUBSYS_01511028"


Sok sikert.

Üdv.

2012. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!