Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom helyre hozni ezt a...

Hogy tudom helyre hozni ezt a hibát: 0xc000007b? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!!

Szinte az összes játéknál ez a hiba van!

Sehogy se tudom megoldani!

Már többször újra telepítettem a win7-t, de semmi...már meg csináltam a windows update-olást, és még mindig nem jó!

Nagyon sok féle módszerrel próbálkoztam, olyannal is próbálkoztam, amit itt ezen a honlapon olvastam, és még az se segített...



2014. júl. 7. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Eredeti Win7?

Minden driver fent van?

Pontosan mely játékoknál jön ez elő? Írj pár példát.

2014. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a hibakód arra utal, hogy nincs fent valamilyen, a program számára szükséges komponens. Kalóz játékoknál gyakori, hogy a telepítés végén ezeket opcionálissá teszik, és a kedves júzer meg nem rakja fel őket, mert azt se tudja, mik azok, vagy azt gondolja, hogy "áááá, már van directx a gépen"... Ami persze hülyeség.


Az összes vcredistet és a legújabb online DirectX telepítőt vadászd le a Microsoft honlapjáról, rakd fel őket, és nem lesz utána problémád.


Ami kell:


Visual C++ 2005 SP1 Redistributable x86

Visual C++ 2005 SP1 Redistributable x64


Visual C++ 2008 SP1 Redistributable x86

Visual C++ 2008 SP1 Redistributable x64


Visual C++ 2010 SP1 Redistributable x86

Visual C++ 2010 SP1 Redistributable x64


DirectX End-User Runtime Web Installer


Google kidobálja mindet, tedd fel őket. Bár vcredistből vannak újabbak is, ott kicsit problémásabb a helyzet, a játékhoz adott konkrét verziót kell használni. Esélyesen nem lesz vele bajod, nem nagyon csinálnak még játékokat 2010-esnél újabb Visual Studióval.

2014. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát..három játéknál írta ki, még hozzá az Outlast-nál, a TRANSFORMERS Rise of the Dark Spark, és a Transformers Fall of Cybertron!

de az Outlast-nál valahogy meg tudtam csinálni, csak nem tudom hogy



és próbálkoztam ilyenek leszedésével, de akkor se akart sikerülni..

2014. júl. 8. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!