Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja rosszul?

Miért írja rosszul?

Figyelt kérdés
Megnéztem a rendszer adatait és DirectX verziónak 10-et ír ki, pedig Win 7-em van és HD6670-em. Miért írja rosszul, hogyan lehetne kijavítani? DirectX verziót sem engedi frissíteni, hiszen a legújabbnak kell fent lennie.

2014. júl. 8. 03:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A win7-hez nem kell külön DirectX. Ha frissíteni kell, akkor magát a win7-et kell frissítened.
2014. júl. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még csak azt se írod, hogy hol írja azt a 10-et... Egy játék általában addig lát, amit ő maga támogat. Tehát a DX10-es játék nem fog neked 11-et írni. Okosabb fejlesztők úgy szokták, hogy azt íratják ki a játékkal, hogy DX10+ vagy "DX10 vagy újabb", de nem mindenki veszi erre a fáradságot. Annyit érdemes tudnod, hogy a win7-ben alapból benne van a DX11 alapverziója, lehetetlen, hogy csak DX10-ed legyen.
2014. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Teljesítményadatok és -eszközök

Részletes teljesítmény- és rendszeradatok megtekintése és nyomtatása

Grafika

DirectX-verzió DirectX 10

Viszont a dxdiag azt írja ki, hogy DirectX 11, szóval nem értem.

De csináltam róla screenshotot is: [link]

2014. júl. 8. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
A vezérlō az a hardver, a videokártya. Hogy az mit támogat, az független az oprendszertōl. Ha 6670-re ezt írja, annak egyféle magyarázata lehet: valami ezeréves vista drivert használsz, ami még nem tud a DX11-rōl.
2014. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kétlem, mert ahogyan fentebb elhangzott, Win7 alapból rendelkezik a Dx11-gyel és frissíteni sem engedi.

A VGA drivere is a legfrissebb.

2014. júl. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!