Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs mostmár egy normális...

Nincs mostmár egy normális böngésző?

Figyelt kérdés
Miért lett mindegyik ilyen sz@r? A firefoxba beférkőzőtt valami vírus ami minden oldalon 20 linket mutat valami program letötéséhez, operába és chromba pedig ráklikkelek akármilyen hivatkozásra, egy új ablakba valami reklámot nyit meg állandóan. Plusz a képembe is reklámokt nyomnak. Nem is beszélve arról, hogy a régi jó funkciókat kidobták az operából.
2014. júl. 8. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Soha semmilyen problemam nem volt egyikkel sem. Firefox, Chrome, Chromium, Midori, Safari, IceWeasel bongeszoket hasznalok.
2014. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A reklamok ellen meg telepitsd fel az Adblock Plust, magyar szurovel.
2014. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább futtasd le egy Malwarebytes Free-t,mert nagyon úgy fest össze szedtél fűt fát..

Adblockot,akkor rakj fel ha van hozzá géped,mert előszeretettel növeli a böngészők memória zabálását,illetve előfordulhat ha bezavar egy két oldal működésébe,tapasztalat,olyan helyeken ki kell öröké nyomni az adblockot..

2014. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én Operát használok van hozzá Adblockerem, Dr. Linkem és nekem nem csinál ilyeneket.(reklámot kb. 1 éve láttam utoljára neten). Én teljes mértékben megvagyok elégedve az Operával Mellesleg nem töltök le minden hülyeséget a neten.
2014. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én Operát használok van hozzá Adblockerem, Dr. Linkem és nekem nem csinál ilyeneket.(reklámot kb. 1 éve láttam utoljára neten). Én teljes mértékben megvagyok elégedve az Operával. Mellesleg nem töltök le minden hülyeséget a neten.
2014. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy 2-szer küldtem el telefonról vagyok :/
2014. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nálam egy ideje a chrome az egyetlen ami megy úgy ahogy normálisan... a firefox alap memóriaszügséglete 400 mega ramtól indul... én nincsennek semmilyen kiegészítők, bővítmények telepítve... bár a chrome sem egészem tökéletes, mert azért hogy nem telepítettem, mindig leáll és nem válaszol a shockwave player ha 9-10 lapnál többet nyitnék meg... vírus és kémrobot keresés sem mutat ki semmit szóval egyet tudok mondani, direkt cseszik el a böngészőket... az utolsó chrome am jó volt az néhány éve a 4-es verzió volt... meg a 3.6-os firefox, de most azok is ugyan úgy hulladékok... próbáltam több alternatívát, pl opera, safari, maxthon meg még egykettő volt aminek most hirtelen nem jut eszembe a neve de egyse volt tökéletes...
2014. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Bocsi, hogy 2-szer küldtem el telefonról vagyok :/"

Attól függetlenül elég egyszer megnyomni a válasz gombot.



"a firefox alap memóriaszügséglete 400 mega ramtól indul..."

Hogyne, persze. A mesékben.


"bár a chrome sem egészem tökéletes, mert azért hogy nem telepítettem, mindig leáll és nem válaszol a shockwave player ha 9-10 lapnál többet nyitnék meg... "

A múlt században élsz?


"az utolsó chrome am jó volt az néhány éve a 4-es verzió volt... meg a 3.6-os firefox, de most azok is ugyan úgy hulladékok... "

A gépemen és a telefonomon is tökéletesen működik mindkettő.

2014. júl. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
datubber.... hát nem tudom hol élsz de nagyon le vagy maradva, a 4-es chrome óta volt 4 gép a családban 2 asztali meg most helyettük két notebook, de mindegyikkel fos mindegyik böngésző...
2014. júl. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


ilyenek... a chrome-ban 3 firefoxban 4 fül van megnyitva


ha meg ezek után sem hiszed vagy hiszitek el az már nem az én bajom...

2014. júl. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!