Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win xp helyett szerettem...

Win xp helyett szerettem volna win 7-et felrakni a gépre de ezekkel nem kompatibilis:windows aero, creative sb live value, creative sb live játékport, ethernet pci hálozati adapter mi a teendő?

Figyelt kérdés
Gép adatai:3000mhz cpu,1024mb ram ddr1, alaplap:hewlett packard hp d530, vidi kártya:radeon 9200 se,hangkari:crative sb live
2014. júl. 9. 07:11
 1/9 P.O.C. ***** válasza:

Ilyen régi gépre, már csak az elvetemültebbjei raknak Windows 7 -et. Igazából illesztőprogramokat kéne keresni hozzájuk, de nem hiszem hogy ez megoldható.

Egyik hardvergyártó se köteles évekig támogatni a termékét. Radeon radeon 9200 se -hez biztos nem lesz, mert ahhoz már egyszer kerestem Windows 7 drivert.

2014. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. júl. 9. 07:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre xp való, vagy linuxok közül Lubuntu és Linux Mint.
2014. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

P.O.C.:

Mondjuk pont a videokártya driver az, amiből jó az XP-s is Windows 7-re, csak az Aero nem megy vele.

2014. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
Akkor meg mi érelme van úgy? Tök gané nélküle a kép. Így csak annyit ér el a delikvens, hogy lesz egy jó lassú gépe.
2014. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5:

Én évekig használtam egy Dell Inspiron 1200-at, amin nem ment az Aero az XP-s driver miatt, viszont pont hogy gyorsabb volt a rendszer, mint előtte XP-vel, igaz nekem 1,5 giga ramom volt és nem csak 1. Most meg nem utolsó szempont, hogy XP-re már nem érkeznek frissítések.


Pont hogy csak aero miatt nincs értelme feltenni a 7-et.

2014. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 8 éves laptopom van, igaz eredetileg is 2G DDR2 ram volt benne. Mindenhez találtam működő drivert. Kicsit macerás, de az eszközök többsége kiválóan működik Vistás driverrel.
2014. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!
2014. júl. 9. 10:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Win7=kijavított Vista. Ezért jó a Vistás driver 7-re is.
2014. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!