Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen érdekes játékokat...

Milyen érdekes játékokat tudtok ajánlani (kis gépigénnyel)? Szinte mindenféle le tud kötni.

Figyelt kérdés

A gépem nem olyan nagyon nagyon rossz, de háát nem egy mai darab :

Procim: AMD Dual core 2.2 GHz

Ram: 2 GB

Videókártya: Nvidia geforce 9600

32 bites win 7 van rajta ami jól megy, ajánlhatnátok a Stalkert ha nem játszottam volna ki mindet, de ha van valami hasonló vagy stratégiai vagy AKÁRMILYEN jellegű ízléses játék akkor légyszíves segítsetek. :)



2014. júl. 9. 07:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

az jó

alien vs predator a 2010-es

2014. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 csacsi2 ***** válasza:

Akkor még amivel játszhattál (mivel nem tudhatom mivel igen):

Prince of Persia

Max Payne 1-3 (szintén jónak tartom)

Far Cry (jó a grafika gyengébb gépen is)

Silent hill (bár csak konzollal jó)

Doom3

Half life

Medal (MOH)...


Az a baj hogy az akkori játékokat ha már végigvitted és a géped nem fejlesztetted, akkor az van hogy az újabb játékok már nem futnak, gyenge gépre meg már nem terveznek játékot. Azaz x mennyiségű játék van abból az időből mint a géped.

Most vagy kevesebbet játsz, hogy ne fogyjanak el a játékok :D, vagy bővíts. Én szerencsés vagyok évekig nem játszok valamivel elfelejtem és újra élhetem! áldott felejtés...

2014. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
én is évente kijátszok a wolfeinsteit meg az Obliviont, Stalkerezek, vagy Red Alertezek :D csak néha kell valami új tényleg jó lett volna köüzben szerezni 4 giga ramot meg egy jobb procit de ahhoz kéne alaplap is meg amúgy se lenne rá pénz xD de még egy kis ideig elmegy ez így is :)
2014. júl. 11. 08:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Crysis 1, Burnout paradise, Battlefield 2, Half Life 2, World of Tanks, League of Legends, Sniper Elite 1, Euro truck simulator 2, Microsoft flight simulator x, Sims 1,2,3
2014. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!