Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Movie Maker nem...

A Windows Movie Maker nem engedi, hogy mp3 fájlt illesszek be, mióta új gépem van. Kodekpakk telepítve, a régi gépen gond nélkül ment. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Hella A kérdésem a Windows Movie Makerre vonatkozik. JPG és mp3 felhasználásával készítenék videót, de a hangfájlt nem engedi beilleszteni, folyton hibát ír ki és addig nem engedi elmenteni a "filmet", amíg ki nem veszem az mp3-at a kép alól. Win7 az oprendszer, Lenovo Y500 a gép, mióta megvan, nem tudtam működésre bírni; a régi notimon ment a dolog gond nélkül. Semmilyen mp3-at nem enged berakni, olyat sem, amivel az előző gépen csináltam már MM-videót. Telepítettem codec-pakkot is, nem segített az sem. Esetleg egy másik programot tudtok ajánlani, ami hasonlóan egyszerű? Ediust, AVIDet, stb kicsit túlzásnak érzem egy ilyen csumpi dologhoz.


A szöveg:


"Lehet, hogy a fájl sérült, vagy a Movie Maker nem ismeri fel a formátumát .... Hiba: 0xC946001E"



2014. júl. 10. 07:16
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ugyan ezt adja ki :/
2015. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!