Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most miért szivat a program?...

Most miért szivat a program? (DivXLand Media Subtitler)

Figyelt kérdés

Van egy feliratozandó videóm. Betöltöm.

Bosszúság 1: Azt írja, nem támogatja az flv-t. Ok, rendben, átkonvertálom mp4-gyé. Ok, ezért még nem morognék!

Oké, kezdjük a feliratozást. Rendben van.

Bosszúság 2: Lejátszáskor még nem látszik semmit, holott állítólag mentés nélkül is látnom kellene őket! (Oké, még emiatt sem morognék.)

Mentés srt-ben! Felirat beágyazása.

Bosszúság 3: Nem jó neki az srt, hanem sra kell? WTF? Most ez meg miért variál? Most már kissé morcos vagyok.

Oké, legyen sra. Beágyazás indítása: Erre azt írja, hogy mivel a felirat nem mpeg vagy avi, ezért nem támogatja. Most akkor WTF? Miért nem tudom használni ezt a rohadt programot. Nagyon elegem van már belőle, hogy egy csomó programmal a legelején mindig szopóágra kerülök, holott ha azon túllendülök, akkor meg a bonyolult részek már simán mennek?

Akkor most ezzel nem lehet mp4-et feliratozni? Nem mindegy neki, hogy milyen formátum? Na meg miért nem az elején szólt emiatt?



#felirat #feliratozó #DivXLand #Subtitler
2014. júl. 13. 11:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Javítás: Nem a videó, hanem a felirat formátuma nem mpeg vagy avi!
2014. júl. 13. 11:58
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja bocs, nem a felirat, hanem a videó formátuma nem mpeg vagy avi, csak már szét vagyok csúszva. :(
2014. júl. 13. 11:59
 3/3 A kérdező kommentje:
A betekintés az már megy, de akkor sem értem, hogy miért kell mp4-ről mpeg-re, és ssr-ről ssa-ra konvertálnom? Miért nem lehet már az elején ssa és mpeg-et javasolni a programnak?
2014. júl. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!