Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel sablonos naptárat...

Excel sablonos naptárat hogyan, milyen méretekkel kell nyomtatni, hogy összefűzhető legyen?

Figyelt kérdés
Vagy tudtok Budapesten oylan helyet,ahol általam készített naptárat kinyomtatnak?
2014. júl. 13. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Totál nem értem a kérdést. Picit írd körül jobban.
2014. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Excel sablonnal(˝szezonális családi naptár˝) készítettem egy naptárat.De fogalmam sincs,hogy hogyan kéne kinyomtatni úgy,hogy jó legyen.Nyomtatóm sajnos nincs,így magamnak nem is tudok kísérletezgetni.Kéne egy olyan hely,ahol kinyomtatják nekem,és össze is fűznék.Több oldalt megnéztem,de mindenhol azt írják,hogy az ő XY programukkal kell elkészíteni és ők azt nyomtatják ki,fűzik össze.


Szóval valahogy mégiscsak nekem kéne a nyomtatást végeznem.De a nyomtatónak milyen beállításokat adjak meg ahhoz,hogy mondjuk egy asztali fekvő naptár formájában adja ki?(Az összefűzést csak megoldanám valahogy)

2014. júl. 21. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!