Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Honnan tudom letölteni a...

SOS! Honnan tudom letölteni a Lenovo onscreen displayt? Nagytakarítottam progik között, és leszedtem ezt is, aztán rájöttem, hogy marhára kéne. Thx!

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A Lenovo oldalán fent van. Válaszd ki a géped, és keresd a Drivers & Software menüpontot.
2014. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs fent... már néztem

Power manager van, de az nem hozza vissza az akciógombokat a képernyőre.

2014. júl. 13. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Az alábbi fórumon azt olvastam, hogy más néven van fent a Lenovo oldalakon:

- lehet System Interface Driver

- illetve Hotkey Features Integration

valakinek az előbbi, valakinek az utóbbi segített.


[link]

2014. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Letöltöttem, telepítettem csak külön az on screen displayt, de reboot után még mindig nem működik - semmi Fn-kombinációt nem ír ki a képernyőn + a hangerőt sem.

Valakinek valami ötlet?

(Azon kívül, hogy a lenovó kuka, mert azt én is tudom :D)

2014. júl. 13. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Utsó tippem (amit szintén a fenti linken olvastam), hogy asztalon jobb klikk -> felbontás -> speciális beállításokban van egy On Screen Display fül (elvileg) és ott be lehet/kell kapcsolni. Hátha csak ki van kapcsolódva :)
2014. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajna nincs ilyen opció, de köszi.

Az a gáz, hogy egy ismerős rám bízta ezt a vackot ventilátor tisztításra, meg általános cleanup-ra (tör. mentesítés, vírusvédelem telepítés, stb), én ökör meg nekiestem legyalulni a fölösleges gyanús progikat is. Csak egy fél centit tévedtem a duplakattal, és nem azt szedte le, amit akartam.

ÁÁhhh nem nyúlok többé más gépéhez :D

2014. júl. 13. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!