Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll meg a Win7 frissítésem?

Miért áll meg a Win7 frissítésem?

Figyelt kérdés

Telepíteném a Windows7-et, frissítéssel vagyis mindent meghagyok, de a "kompatibilitás ellenőrzés..."-nél mindig megáll. Mit csináljak?

Eredeti Win7 CD-vel telepítem, alapból azzal volt és azért frissítem mert meghibásodott pár programom.



2014. júl. 14. 19:53
 1/6 CspCsj ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak végigellenőrzi a rendszert? Mert ez 5-10 percig is eltarthat.
2014. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez meg fél óráig is. És olyan mintha lefagyna, kikapcsolni se lehet, meg a betöltőcsík is megáll.
2014. júl. 14. 20:24
 3/6 CspCsj ***** válasza:

Ezt futtasd le, ez talán nem fagy le és kijelzi mivel van gond:

[link]


Valószínűleg valamelyik feltelepített program okozza.

Leggyakoribb:

-víruskereső vagy egyéb védelmi program, próbáld kikapcsolni

-nem hivatalos, nem digitálisan aláírt driver, próbáld frissíteni, vagy eltávolítani (persze csak ha sikerül beazonosítani)

2014. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem Tiszta Szoftver CD-ről lett feltelepítve. Szerintem akkor arról is kell frissítenem.
2014. júl. 15. 17:50
 5/6 CspCsj ***** válasza:
A linken található program nem frissít, csupán ellenőriz (Microsoft termék, mint a Windows) és kijelzi mivel van gond, vagy talán lesz jelzés, hogy minél fagy le.
2014. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszi :)
2014. júl. 15. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!