Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kapcsol ki a gép egyből...

Tbenyo kérdése:

Miért kapcsol ki a gép egyből miután bekapcsolom?

Figyelt kérdés
Xp-s asztali gépem van, egyik nap bekapcsolom és amikor kiválasztom a felhasználót, megjelenik az asztal, majd egy pillanatra felvillan egy bat-os vagy ms-dosos (ki hogy nevez i vagy nem tom)kis ablak. Nem tudom elolvasni mert tényleg csak egy pillanatra villan fel. Aztán azonnal ki is kapcsol. Szóval nem tudom használni a gépem. Kivel történ már ilyen és hogy lehet megoldani? Sehol se találok választ.

2014. júl. 14. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Lol. Valaki szorakozik Veled es egy batch fajl indul a felallas utan, amiben kb. ez a parancs lehet:


shutdown -s -t xx


Lusta vagyok leirni a megoldast, majd valaki leirja.

2014. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet megtudnám oldani, ha tudnám hogyan lehet csökkentett üzemmódba inditani és hogy a melyik windows mappába kéne keresnek ezt az ms-dosos bat fájlt.
2014. júl. 14. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, csokkentett modban inditsd a geped, majd Start-> Run -> msconfig es ott nezz korul az indulo dolgok kozott. Biztos talalsz valami batch fajlt.
2014. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvileg F8-al inditáskorlehet kiválasztani, igaz? Mivan ha nekem nem akar bejönni hiába nyomogatom. Az mindegy hogy amd-s gepém van, nem?
2014. júl. 14. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
F8-al pedig be kene hivnia a menut, amibe ki tudod valasztani hogy csokkentett modban induljon.
2014. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!