Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, ha bekapcsolom...

Miért van az, ha bekapcsolom a gépet nem kapcsol be a monitor és a vidikari hűtése 100%-on van?!

Figyelt kérdés

Többször is csinálta már ezt, nem ez az első.Volt, hogy csak párszor újra kellett indítani vagy várni kellett egy kicsit és már jó volt, de most egy nap után se működik.

NEM monitor hiba, mert a régi monitorommal is ezt csinálta.

Átdugtam alaplapi vidikarira azon működik minden. Mi lehet a gond?


2014. márc. 17. 09:48
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
Hibás a VGA v. a táp.
2014. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vidikari hűtése 100%-on van?!.. vagy is pörög mint veszedelem?
2014. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen nagyon pörög a ventillátorja. Biztos nem vga probléma, mert előző vidikarimmal is ezt csinálta.
2014. márc. 17. 10:23
 4/11 anonim ***** válasza:

ahogy az első is írta, ez VGA vagy táp hiba.

ha másik VGA -val is jelentkezett a probléma akkor egyértelműen tápegység,

de mivel már elég sokat mehetett a hibás táppal így nem kizárt hogy más hardverben is problémát okozott, pl. alaplap.

2014. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen nagyon pörög a ventillátorja. Biztos nem vga probléma, mert előző vidikarimmal is ezt csinálta.

khhom


Ha tudod a hibát akkor miért kérded?? ha ennyire biztos vagy a dolgodban?

2014. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivel a vga-n kivül nem csak 1 dolog van a gepben???? Én csak abban vagyok biztos, hogy nem vga probléma. Azt nem tudom, hogy miben lehet a gond, de a többiek állítása szerint tápegység.
2014. márc. 17. 12:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor bekapcsolod a gépet a monitor egy pillanatra ad képet ??
2014. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, egy pillanatra sem kapcsol be a monitor. Ezek szerint akkor tuti a táp a hibás vagy esetleg szóba jöhet az alaplap is?
2014. márc. 17. 20:39
 9/11 Tengor ***** válasza:
Lehet alaplap is, bár ha az integrált VGA megy, akkor az alaplap valószínűleg működőképes. A táp annyiban lehet ludas, hogy nem tudja kiszolgálni a rendszert a dedikált kártya által megnövekedett teljesítmény igény miatt.
2014. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gamer4You válasza:
Nekem is ugyanez a próblémám,de 650W-os táp mellett előléphet az a hiba,hogy kevés az áramellátás??Szerintetek próbáljam ki a weboldalak által ajánlott megoldásokat vagy dobjam be rögtön a szervízbe? (Garanciás)
2015. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!