Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google earth cahe-t (gyorsítót...

Google earth cahe-t (gyorsítótárat) honnan lehet letőlteni?

Figyelt kérdés

Jól jönne az egész bolygónk gyórsítótára, persze csak a 2D-re gondolok. Jó lenne offline hásználni. Vagy mivel nem vagyok mindig wifi közelben lejárt adatforgalmú mobilnet mellett gyorsan használni.

Biztos gondolt már erre valaki!

Androidra és asztali windowsra is kellene. Bár szerintem lehet használni a cahe-ét minden plaftromon mivel a program ugyanaz.



2014. júl. 14. 21:58
1 2
 1/11 Come back ***** válasza:
2014. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez nem az. Bele olvastam a leírásba és még csak nem is olyan mint a google-é. Nekem nem bolygók kellenek hanem a földünk és a rajta lévő országok,városok, települések, folyók,határok hegységeknek a gyorsítótára.
2014. júl. 16. 14:46
 3/11 Come back ***** válasza:
2014. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ennek pedig csak a telepítője offline.
2014. júl. 16. 17:16
 5/11 Come back ***** válasza:
XD XD :D Nem lehet offline telepítő, mivel online férsz hozzá. Picit ellentmondásos! Itt elmagyárazzák hogy is működik az offline Google earth: [link]
2014. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez pedig egy leírás arról hogyan működik a gyorsítótár a google eahrt-ban.
2014. júl. 16. 18:03
 7/11 Come back ***** válasza:

Nem egészen, látom nem megy az angol, így Google fordítóval lefordítottam neked: Ez a cikk elmagyarázza, hogyan:


Mentsd Google Earth adatok, így elérhetjük, hogy offline.

A Google Earth működik a legjobban, egy élő internet-kapcsolat. Ön azonban, gyorsítótár (mentés) kis mennyiségű adat, amely el tudja érni, ha éppen offline.


Ehhez jelentkezzen be az interneten, és látogasson el a képekkel, melyeket szívesen megtekinteni közben offline. Felhívjuk a figyelmet, hogy a Streaming jelzés, ami alatt jelenik meg, és egy kicsit jobbra a képeket. Ha ez a mutató elérte a 100%-ot a képeket nézi, a Google Föld összegyűjtött minden rendelkezésre álló adatot az adott tengerszint feletti magasság és a beállításokat, így le az internetről.


Kérjük, ne feledje, hogy ha egyszer már le, akkor képes lesz arra, hogy megtekinthesse cache helyiségekben.

2014. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Neked meg látom a magyar nyelv.
2014. júl. 16. 18:47
 9/11 A kérdező kommentje:
2014. júl. 16. 18:53
 10/11 Come back ***** válasza:
Te nagyon hülye, Google fordítóval lefordítottam neked, oda van írva. Tanulj meg olvasni először, ahelyett hogy a magyar tudásom kritizálnád. Vak vezet világtalant! Komolyan Beszarok rajtad! Oldd meg a hülye offline Google earth programod magad!
2014. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!