Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 14-ben be akartam lépni...

Fifa 14-ben be akartam lépni az UT-ba de bedobott egy kérdést amire nem tudtam a választ és most azt kéri hogy változtassam meg a biztonsági jelszót? A TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Felmentem az EA oldalára és amikor rákattintottam a szerkesztésre bedobott egy biztonsági kérdést amire MÁR nem tudtam a választ.Így akkor menthető-e az ügy vagy már nem tudok UT-z ni?

2014. júl. 14. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem mit akarsz ezzel mondani. Milyen szerkesztésre mentél rá? Mit akartál szerkeszteni? Ha új biztonsági kódot kért, miért nem írsz be egy újat? Ha esetleg angolul történt ez az egész, akkor tudsz jól angolul? Lehet simán fordítási hibákkal van a gond.
2014. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azzal van a gond hogy amikor a biztonsági jelszónál rákattintottam a szerkesztésre, de akkor beadott egy kérdést amire nem tudtam a választ.
2014. júl. 15. 13:04
 3/10 anonim ***** válasza:

De azt a biztonsági kódodat tudod, ami most van? Vagy egyáltalán be se tudsz lépni a fiókodba?

Mert ha be tudsz lépni, akkor felesleges ezzel vacakolni, mert írni kellene nekik egy szép levelet.

2014. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Be tudtam lépni a fiókba csak a biztonsági kódomat nem tudom így nem tudok semmit se szerkeszteni.
2014. júl. 15. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor vedd fel velük a kapcsolatot, írsz nekik egy szép kis levelet amiben leírod hogy elfelejtetted a biztonsági kódodat, és az azt követő kérdésnek a válaszát.


Pár napon belül válaszolnak, hogy bizonyítsad hogy te vagy a felhasználó tulajdonosa, pl. a FIFA CD kulcsa fölé odaírod tollal a felhasználó nevedet, beszkenneled és elküldöd nekik. De persze ők fogják megmondani hogy hogyan bizonyítsd.


Miután elfogadták, küldeni fognak egy e-mailt amiben új biztonsági kódot csinálhatsz.


Steam-en így volt, szóval szerintem itt is hasonlóan lesz. Remélem ez segített, majd írjad hogy mik a fejlemények

2014. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2014. júl. 15. 23:33
 7/10 A kérdező kommentje:
És hol fogom látni ha visszaírtak?
2014. júl. 15. 23:37
 8/10 anonim ***** válasza:
EA-hoz nem értek egyáltalán, Steamon egy fórumhoz hasonló helyen kaptál egy saját kis topikot és ott nézhetted minden nap hogy jött-e válasz. Itt nem tudom hogy van, de ha ilyen fórum szerű nincs, akkor biztos hogy E-mailban fogsz értesülni a dologról.
2014. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm.:)
2014. júl. 15. 23:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem sikerülni fog ;)
2014. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!