Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti is tapasztaltok hasonló...

Ti is tapasztaltok hasonló problémát win 8.1-nél?

Figyelt kérdés
Most már 3. alkalommal fordult elő hogy frissítés telepítése után nem jön be a windows kezdő felülete csak egy fekete háttér a kurzorral. Az első alkalom után azt hittem hogy az egész windowst újra kell tennem, de ahol vettem azt mondta h ismerős jelenség..... állítólag a dedikált videókártya meghülyült a frissítés miatt. Újra kellett indítom csökkentett módban, videókártyát eltávolítani majd megint restar de most már normál módban és újra telepíteni a videókártyát, ezek után jó lett de most már 3. alkalommal játszom ugyaneezt, mivel csak egy pár hónapos gépről van szó ezért kicsit idegesítő. Egyébkéként i5 Dell, a videókártya meg AMD? Létezik valami megoldás hibára? Vagy várni kell még a Microsoftra amíg kitalál valamit? Vagy csak szimplán az én gépem allergiás 1-2 frissítésre?

2014. júl. 15. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

dedikált driver alatt a frissítéses ms drivert érted akkor:

Amd. comrol 14.valahanyas drivert kell leszedni(14-4-win7-win8-win8.1-64-dd-ccc-whql , vagy a 86-os (attól függ milyen az oprendszer)

Start / Vezérlőpult / (rendszer kategóriás ikon nézetnél) Rendszer / Eszközkezelő / Videokártyák /egyesével eltávolításra nyomsz.

Majd restart!

Itt elvileg már csökkentett lesz a kép. Megkeresed és felteszed a 14 valahanyas drivert. És jó lesz.

2014. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!