Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a Windows8?

Miért csinálja ezt a Windows8?

Figyelt kérdés
Van rajta ugye az az alapértelmezett képnézegető akármi ( [link] ), ami ugye ha rákattintok egy képre automatikusan behozza. Újabban azt kezdte csinálni a gépem, hogy behozza ugyan a képet, de kb. 10 másodperc múlva átmegy a kezdőképernyőre... Pedig eddig rendesen működött, és ha megnéztem rajta egy képet, az ott maradt bal oldalt abban a fekete sávban vagy miben, de most eltűnik onnan is. Nem tudom, ez mennyire érthető, de aki tudja, mi baja van, segítsen légyszi, mert nagyon idegesít :D

2014. júl. 16. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem telepítesz fel egy normális képnézőt? [link]
2014. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nevedet szerintem Retusáld ki onnan :)
2014. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az nem az én nevem csak gyorsan lekaptam egy képet a Google-ról :D
2014. júl. 16. 18:26
 4/9 A kérdező kommentje:
1: köszi megnézem
2014. júl. 16. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Gépház > Keresés/alkalmazások > Alapértelmezések > Fényképnézegető > válaszd ki a windows képnézegetőt, vagy telepítsd az xnview-t, ahogy már ajánlották, az is nagyon jó. Ez a csempés képnéző valóban eléggé használhatatlanra sikerült.
2014. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Frissítsd az op.rendszert update1-re, ha még nem tettd meg, sok hibajavítás van már benne.
2014. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy ha frissítem 8.1-re, attól még fent maradnak a programok meg a tartalom a gépemen? És ezt honnan frissítsem, az áruházból (vagy mi:D)?
2014. júl. 18. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha most 8.0-ád van, akkor áruházból tudod frissíteni. Nem minden verziót lehet, próbáld meg. Az adataid, programjaid megmaradnak, igen. Azok csak akkor "vesznek el", ha tiszta telepítést végzel, azaz, formázod a merevlemezt.
2014. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2014. júl. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!