Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek Windows8-on ez...

Szerintetek Windows8-on ez mitől lehetett, vírust kaphattam be vagy mitől?

Figyelt kérdés

Nos kb két hónapja újratettem a gépem de nem win7-et tettem rá ami eddig volt hanem win8-at... kb másfél hónapig ment hiba nélkül aztán valami történt, az intéző állandóan elveszítette a beállításokat... mármint mindenhol úgy állítottam be a nézetet hogy miniatűrökön legyen de mikor bezártam akkor visszaállított mindent mindenhol Részletek nézetre...


szerintetek ez mitől lehetett? nektek volt már ilyen? ESS-el futtattam egy teljes víruskeresést de sehol semmit nem talált, a teljes merevlemezem átnézte de semmi, szerintetek?



2014. máj. 13. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

1. honnan van a rendszer? MSDNA-s? eredeti?

2. kétlem hogy vírus, az nem csinál ilyet... minek tenné?


ezt nézd meg:

[link]

[link]

2014. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, még nem találkoztam ilyennel, attól h nem találja, nem jelenti azt hogy nincs is ott az a vírus. Windows aktiválva van? fogalmam sincs mibaja lehet, rendszergazdaként lépsz be?
2014. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elvileg MSDN ilyen integrál akármi, benne van minden frissítés


aktiválva van... huu hallod azt nem tudom... azzal a fiókkal léptem be amit telepítéskor kért nevet... na de előtte több mint egy hónapig semmi baja nem volt meg gyorsaságra olyan volt mint ha akkor telepítettem volna fel szóval sem fagyás sem semmi más hiba nem jelentkezett... o.O meg ezen kívül semmi... csak nem tudom hogy ez mitől van... esetleg CCleaner vagy Advanced system care csinálhat ilyet? bár nem tudom mert úgy csinálta hogy át állítottam a nézetet bezártam a mappát és azonnal meg is nyitottam és semmi mint ha nem is állítottam volna semmit... és közben nem futtattam semmit...

2014. máj. 13. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!