Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell ezt a játékot...

Hogy kell ezt a játékot feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a call of duty 2-t a gépemre, szeretnék majd multizni. A gépen windows 7 van. Amikor elindítom a telepítőt ami egy iso fájl, és az újonnan felrakott daemon toolsal szeretném feltenni, akkor kidob egy üzenetet, ami a következő [link]


gondoltam olyanra, hogy windows xp kompatibilitás, de arra már nem emlékszem, hol kell. Elvileg egy csomó mindenkinek ezt írja ki. Segítetek, hogy oldjam meg?


2014. júl. 18. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
programm futatása xD ?
2014. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mint rendszergazda??? Azzal csak addig jutottam, hogy elkezdte telepíteni, de a vége felé leállt, és ugyan ezt az üzenetet kaptam.
2014. júl. 18. 14:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Fel kell rakni a Macrsomedia-t előtte! Ott van a leírásban! Az emberek ennyire nem tudnak szöveget értelmezni?
2014. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem, hogy mit ír, de szerintem te se tudod mi az a macromedia...fogadjunk, hogy az életben nem használtál olyat még, sokak között én sem. Miért nincs itt olyan, aki el tudja mondani, hogy kell normálisan feltenni? Miért mindig én kapom az olyan válaszokat, amikben csak oltogatnak, meg hülyének néznek?????
2014. júl. 18. 16:36
 5/12 anonim ***** válasza:
En tokeletesen felrakyam a win 7 re ea oty csucspl az asztalon de nekem nincs semmifele macromrdiam.
2014. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és szabad kérdeznem, hogy honnan töltötted le? mert nekem ncoreos van, azok meg nem engednek olyat felrakni, ami rossz. szóval szerintemnem a program a hibás
2014. júl. 18. 16:47
 7/12 A kérdező kommentje:
szóval szerintem NEM a program a hibás :D
2014. júl. 18. 16:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor üsd be a google-ba a macromedia-t! Erre fogadjunk még nem gondoltál?
2014. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nkem tpb-s van
2014. júl. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
B**zmeg...ember. Nem a sz**ros macromedia miatt nem tudom feltenni. Te is csak azért b**szogatsz ezzel a sz**rral, mert hogy miért ne? Menjetek a f**szomba meg a rosszindulatotokkal. Amúgy is sikerült már feltelepítenem, a k**rva macromedia nélkül.
2014. júl. 20. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!