Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrenttel kapcsolatos kérdés!...

Torrenttel kapcsolatos kérdés!? Többi lent

Figyelt kérdés

Létezik olyan hogy én a telefonomra letöltött torrent fájlt átkuldom valahogy az asztali gépem torrent kliensébe és ott kezdődik el automatikusan a letoltés?

Azért lenne jó mert a torrentet akkor rakják fel amikor már nem vagyok otthon viszont mire hazaérek így már le lenne töltve.a telefonomat nincs annyi internet lehetőség hogy letöltését rá.



2014. júl. 18. 23:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs a hibás részletezésért,T9...
2014. júl. 18. 23:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy android szakértő (feltételezem, hogy android készüléked van), de szerintem ha beírod google play-be, hogy control pc akkor kidob néhány programot (meg is néztem néhányat pl.Remote Control Collection). Szerintem ezekkel meg tudnád oldani valahogy...
2014. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Szerintem a Remote Control Collection program alkalmas rá. Mivel engem is érdekel a dolog, ezért kutakodtam. Ha írsz egy olyan miniprogramot a gépeden, amire elég rákattintani és elvégzi a szükséges műveletet (pl. egy adott mappából megnyit egy torrent fájlt), az bőven elég lenne. Ha érdekel, akkor keres "macro recorder" programot. Az felveszi neked amit csinálsz, így, ha exportálod egy kis programba, akkor arra elég rákattintanod a telefonodon keresztül.
2014. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utána nézek!
2014. júl. 19. 00:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg megoldható, hogy beállítasz a torrentkliensben egy mappát, aminek autómatikusan elindítja a letöltését. Ekkor már csak annyit kell tenni, hogy a torrent fájlt ebbe a mappába küldd.
2014. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van ilyen lehetőség a qtorrentnél?
2014. júl. 19. 00:43
 7/7 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Igen van ilyen lehetőség. Én qTorrent 2.2-es verziót használok. Annyi a dolgod, hogy a beállításoknál az "UI Settings" résznél a "When Adding Torrents" résznél nem jelölöd be a négyzetet a "Show a window that displays the files inside the torrent" résznél.
2014. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!