Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A San Andreas programfájljai...

Nemohalacska kérdése:

A San Andreas programfájljai között hol találom meg azt fájlt, melyet megfelelő programmal megnyitva az egyéb programhalandzsák mellett a játék cheat kódjait is megtalálom?

Figyelt kérdés
Ez talán a leghihetőbb lista lenne számomra a kódokról mert amiket neten találok az vagy hiányos vagy el van írva/csúszva sokhelyen vagypedig keverik benne a szezont a fazonnal vagy ezek mind együtt.

2014. júl. 19. 01:47
 1/4 asddaasdda ***** válasza:

nincs ilyen xd

ezmeg felel nincs el csúszva xd

[link]

2014. júl. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elcsúszva valóban nincs csak kissé:


Rendszerezetlen:

Pl a tulajdonságaidat növelő kódok mehettek volna egymás alá.


Hiányos:

Pl hiányzik a "Bárkit bandatagnak tudsz toborozni (9mm)"-en kívül ugyanez AK47-el és a rakétavetős változata is.


Néhol nem egyértelmű:

"Kókusz a fejeden" na most én tudom hogy ez az a kód melyet beírva mindenki megtámad (fegyverek nélkül) de egy laikusnak fingja sincs hogy ez mit jelenthet.


Helytelen:

Vagy a BMTPWHR kód pl nem azt csinálja ami oda van írva mellé hanem ezt: "Bárkit bandatagnak tudsz toborozni (ak47)"


Ellentmondásos:

Amire nemigazán tudom a választ az hogy a san kódjai azok halandzsaszövegek, mégis rengeteg helyen olvasok olyan kódokat mint pl ittis hogy: PROFESSIONALKILLER vagy TURNUPTHEHEAT stb. amiket beírva még csak kódnak sem fogja föl a játék.


Akkor egy újabb páros ami szintén ellentmondásos.


EVERYONEISPOOR Csak drága autók lesznek

EVERYONEISRICH Csak gyors autók lesznek


Amúgy ennek is mint mindegyiknek haladzsakódja van de ha nem ezt a hibáját nézzük akkor aki tud egy kicsit angolul az rögtön látja hogy a "poor" mint angol szó szegényt jelent a "rich" meg gazdagot ennek ellenére mégse azok vannak mellé írva.

Ha a magyar oldalát nézzük akkor viszont ez a két kód üti egymást. Én abban a hitben élek és szerintem sokan mások is hogy legtöbb esetben a drága az valszeg a gyors kocsi, és az olcsó pedig a lassú kocsi. Tehát ezért találom furcsának hogy külön kódja van a gyors illetve a drága kocsiknak holott majdnem ugyanazt jelenti a játék szempontjából.


Hirtelen ennyit találtam.


Amúgy nem hiszem el hogy ne lenne ilyen, valahol benne kell hogy legyen ha egyszer tudunk kódolni a játékban. xD

2014. júl. 19. 22:10
 3/4 bamboochatheone ***** válasza:
Próbáld ki a Crazy Trainert! Az a legjobb.
2014. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem használatra kellenének a kódok hanem a honlapomra tehát trainerről szó sincs de azért kösz. :D
2014. júl. 21. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!