Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad meg folyton a Team...

Miért akad meg folyton a Team Fortress 2?

Figyelt kérdés

Játszok a játékkal és kb. 10 másodpercenként megakad akár 20 másodpercig! Igaz, non-steam verziót töltöttem le, lehet, hogy az a baj. A gépem:

2gb ram

2,0 ghz

64mb VGA (ati readeon x300)

0,5 tb-os merevlemez

Ezen a gépen full grafón is elfutna, nem? Ha a left 4 dead 1 akadás mentesen elfut? Várom a válaszokat! (a játék a leggyengébb grafóra van állítva)



2014. júl. 19. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:

20 másodpercig tartó megakadás nem hiszem, hogy a gép gyengesége miatt lenne (mert ne legyenek kétségeid, gyenge ez a gép a max grafikán való futtatáshoz), inkább driverhiba lehet (talán újraindítja a Windows a grafikus meghajtót?)

Egyébként nem tudom, hogy egy ingyenes játékot miért nem közvetlenül a Steam-ről szedsz le.

2014. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék várni addig, míg a steam frissít és nem várok 4 napot a letöltéséig, úgy, hogy éjjel-nappal be van kapcsolva!
2014. júl. 19. 13:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez csak az interneted sebességétől függ, Steam Saleket leszámítva nem volt problémám a letöltés sebességével sohasem - utóbbi időben már Salek alkalmával sem.
2014. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Offline szoktam játszani, nem interneten.
2014. júl. 19. 13:15
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg lassú a netem (54 mb\s) Kac kac kac!!! Viszont

gyorsan tölt le dolgokat.

2014. júl. 19. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:

54Mbit/s jó eséllyel a vezeték nélküli kapcsolatod sebessége, nem pedig az internet elérésedé. (Azaz ez csak a router és a számítógép között érvényes.)

De egy 16MBit/s internetkapcsolat esetén is órák kérdése a TF2 letöltése Steamről, nem tudom, miért írod hogy napokig kell töltened éjjel-nappal.

Mindegy is, tégy úgy, ahogy jónak látsz, én a VGA driverére gyanakodnék elsősorban, aztán pedig a játék forrására.

2014. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az egyik haverom ezt mondta, ő letöltötte steamról, de nem tudtam, hogy ilyen lassú a netje, mert 8 gb ramos a gépe! ÚÚÚ!
2014. júl. 19. 13:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat, most töltöm le steam-ről. Adom a zöldet!
2014. júl. 19. 14:14
 9/9 Szurkeszinupalca válasza:
Ember te mégis mi a francért non steam tf2 töltöted le?AZ ALAPBÓL INGYENES...XDLehet, hogy vírusos oldalról töltöted le...
2015. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!