Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Reinstall után számításigényes...

Reinstall után számításigényes dolgok alatt szaggatás, ideiglenes fagyás, kikapcsolás, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem még egy vinyót, az gyorsabb, ezért az előzőt formáztam, és erre raktam a win t. Drivereket telepítettem(vga, chipset, és amit a telepített programok fel akartak rakni(.net, vcredistek)), az összes win update et is lehúztam, minden elég gyors, de ha számításigényes dolgokat kell csinálni, akkor addig megáll az egész rendszer, amíg nem végez(reinstall előtt nem volt ilyen probléma, csak az adott program gondolkodott). Pl substance designerben ha állítok egy node ot megáll minden amíg nem végez, ha a háttérben megy film\zene, az is beakad(tehát nem elnémul), egyszer pedig ki is kapcsolt a gép(szintén node állítás közben). Ugyanezt a verziót használtam korábban is.

A probléma előfordult bf4 közben is, csak kevésbé észrevehetően(~tizedmásodpercekig állt csak meg).


Valamit kihagytam a telepítés közben esetleg?


2014. júl. 19. 20:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!