Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a WIN_XP_CCP? A CCP az...

Mi az a WIN_XP_CCP? A CCP az mit jelent?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 12:41
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Én nem hallottam ilyenről. Hivatalosan biztos nem létezik ilyen verzió. Biztos valami taknyolt Pistike változat, és ez lett a fantázia neve.
2014. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az válaszoljon, aki ismeri, előre is köszönöm!


ui: egyébként hogyan lehet windows verziót taknyolni?

2014. júl. 22. 13:30
 3/7 SimkoL ***** válasza:
Consumer Preview Program
2014. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Akkor elmondom neked a takony pistike Windóz receptjét:

---

Összeül pár dedós dilettáns ("informatikus"), és miután végigolvastak pár moddingolós fórumot, máris profinak érzik magukat. Sokkal jobbnak, mint a több száz programozó a Microsoftnál, akik évekig tesztelik a rendszert. Kiveszek ezt-azt a rendszerből és hozzáadnak egy csomó felesleges dolgot, és vírusos warez szoftvert. Felrakják 2-3 gépre, és ha ott 2-3 napig stabil máris azt hiszik nagyot alkottak, és elterjesztik a neten.

A végeredmény egy bugos, instabil rendszer, amibe vírus is előfordulhat, és minden szarral összeakad.


Ilyenből több tucat van, bocs ha nem ismerem mindnek a fantázia nevét. Régebben úgy nőttek mint a gomba.

2014. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kérdésem arra vonatkozott, hogy egy tákolt Windos rendszerből hogyan lehetséges bootolható Windos intallt készíteni? én ilyenről nem hallottam még sose, meg arról sem, amit mondasz, technikailag nem értem, hogyan lehetséges
2014. júl. 22. 14:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi az a Consumer Preview Program? valami trial, ami le fog járni, vagy nem minden funkciója használható? Én most egy ilyen XP-t tettem fel virtuális gépnek, és tökéletesnek tűnik.
2014. júl. 22. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!