Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem és indítsam...

Hogyan telepítsem és indítsam az Aliens vs Predator 2010 játékot internet nélkül?

Figyelt kérdés

Megvettem az eredeti játékot de internet nélkül nem játszható és nem telepíthető, Hogy rakjam fel a gépre?

HELP ME



2014. júl. 22. 15:18
 1/7 tabaki ***** válasza:

"internet nélkül nem játszható és nem telepíthető"

Értelemszerűen: Sehogy / Minek?

2014. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt csináltam hogy megosztottam a telefonomon a netet a géppel ami max 5kb/s al szed, steamen beaktiváltam a játékot, felrakta és amikor el akarom indítani steamen a játékot elkezdi automatikusan frissíteni, azt írja ki rá hogy majdnem 1 év van hátra. Már majdenem összetörtem a gépet, AZT nem lehet megoldani hogy ne frissítsen csak induljon a játék?
2014. júl. 22. 15:28
 3/7 tabaki ***** válasza:
Így már érthetőbb a cél, de nincs ötletem a megoldásra. Lehet, hogy a játék mostani állapotában még tényleg a neten van a szükséges adatok java része. De talán jelentkezik valaki, aki ért is hozzá...
2014. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eztt nézd meg lehetséges hogy meg lehet hogy nem-sajátgép-elnavigálsz a steam mappájához-SteamApps-common-játék neve-és a benne lévő exe fájl(mivel hogy ne tudom milyen a mappa elrendezése a avp nek lehet hogy almappákban lesz a .exe pl:bin,system stb)
2014. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rámentem minden .exe fájlra (avp.exe, avp-launcher.exe, stb)

DE nem indul el.....

2014. júl. 22. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Offline modban futtasd a steamet :D
2014. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már offline ba is próbáltam és azt írta ki a játékra hogy még nincs felkészülve az offline futtatásra. Amúgy nem tudom mit akar letölteni de az 14.4 GB ot foglal. Annyi hogy 14.3 tól kezd el tölteni.
2014. júl. 22. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!