Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegasban milyen formátumb...

Sony vegasban milyen formátumban rendereljem ki a videót, hogy youtube-on HD-ban jó legyen a képminőség?

Figyelt kérdés
Sony vegas 13-at használok. Készítettem egy HD videót, 1920x1080-as felbontásban. Már minden féle formátumban próbáltam renderelni: mp4, avi, vmw, m2t, m2ts, mpg stb. Szépen ki is menti és ha a gépen játszom le a videót akkor gyönyörű a kép, éles és tényleg HD. Viszont ha feltöltöm, a youtube annyira lerontja a minőséget hogy szinte nézhetetlen még 1080p-ben is. Hogyan lehetne ezt a problémát megoldani, mert láttam HD videókat amik nagyon élesek youtube-on?

2014. júl. 19. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagy tévedés, a youtube nem rontja le a minőséget. Olyan minőségben tárolja és olyan minőségben lehet onnan lejátszani és letölteni, amilyen minőségben feltöltötted. Vagy állitsd be youtube regidben a legjobb minőségű nézhetőséget, vagy mikor előjön a video lejátszó ablak, annak jobb alsó sarkában katt a fogaskerékre és válaszd ki a megjelenő minőségek közül a kedvedre valót. És láss csodát.
2014. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne nézz amatőrnek kérlek:) Beállítottam hogy 1080p-ben játsza le és nem jó, pixeles. És igenis rontja a minőséget, mert amit feltöltöttem az full HD, megnéztem a gépemen és baromi éles. Úgyhogy a youtube elrontja csak nem tudom hogy miért. Direkt odaírtam hogy a gépemen éles a videó, nem olvastad? Más vmi hasznos megoldás?:)
2014. júl. 20. 09:39
 3/13 anonim ***** válasza:

#1 Tudtommal a youtube átkonvertálja a fájlokat egy saját formátumra, minimális veszteség mindig van. De cáfolj meg, ha tévedek.


Mindenesetre az tény, hogy látványosan nem ront rajta. Szerintem te feltöltés után egyből nézted, pedig kell idő még, hogy jobb minőségben is fel tudja dolgozni a videót. Legyél türelmes, és nézd meg később a videót.

2014. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha mp4-es formátumban töltöm fel az jó? Úgy tudom hogy azt szereti a youtube!
2014. júl. 20. 12:38
 5/13 anonim ***** válasza:
A youtube nem "szereti" a dolgokat, hanem van minden videós számára elérhető lista a támogatott formátumokról. És igen, az mp4 is ide tartozik.
2014. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most komolyan ebbe kötsz bele? Tudod hogy mire gondoltam és az a lényeg, ezért kár volt írnod!
2014. júl. 20. 21:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Feltettél egy kérdést, én meg válaszoltam rá. Nem értem, miért kell ezen megsértődni.
2014. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Neked volt kár ezt a kérdést feltenni! Hát nem érted, hogy minden feltöltött videot a Youtube servere flash videová alakitja át és ugy tárolja? /itt lehet némi veszteség/ Továbbá letöltésnél pedig választhatsz ujabb formátumot. /itt is lehet némi veszteség/

Jöttél egy megfoghatatlan problémával és fel akarod fedezni, hogy a tyukszar nem robban?

2014. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok amatőr, tudom hogy a youtube átkonvertálja a fájlt. Csak azt kérdeztem hogy melyik formátumot szereti a legjobban, hátha van vkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata. neked volt kár válaszolni a kérdésemre, mert lényegtelen amit írsz. Képzeld el hogy tudom mit csinálok, de vmiért a youtube nézhetetlenül lerontja a minőséget.
2014. júl. 21. 15:44
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy miért kell minden hozzászólásodban bizonygatnod, hogy nem vagy amatőr. Totális frusztráltság árad abból, amit mondasz.


"tudom mit csinálok, de vmiért a youtube nézhetetlenül lerontja a minőséget."


Persze, ki lettél pécézve a youtube által. Na ez a tipikus amatőr hozzáállás, amikor egy milliók által használt rendszert hibáztatsz, miközben a saját hozzá nem értésed miatt alakult ki a probléma. Különben meg ha nem amatőr lennél, akkor nem a gyakorira járnál, mert angol nyelven megtalálnád 1 pillanat alatt a megoldást. Komolyan kíváncsi lennék az munkáidra, hogy ennyire kevés önkritikával meddig tud eljutni az ember.

2014. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!