Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen animációkat milyen...

Íazazazazaza kérdése:

Ilyen animációkat milyen programmal lehet készíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

na most a következő animáciokat tudom hogy a riot csinálta, és hogy van saját programjuk hozzá, de milyen olyan programok vannak amikkel hasonló grafikájút lehet csinálni? vagy ha valahonnan le lehet szedni a riotos animátor progit az is jó xD

itt van 2 video: https://www.youtube.com/watch?v=jMvGNmbRMgI


https://www.youtube.com/watch?v=tEnsqpThaFg


Előre is kösz



2014. júl. 22. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A grafikának semmi köze az animációhoz. maya\3dsmax\blender, mindegyikkel lehet szép rendereket csinálni, és animálni is. A maya elsősorban a filmiparban használt, 3ds max a játékiparban, blender meg semmilyen komoly helyen(viszont ingyenes, apró, rengeteg feature van benne, csak kezdőként megőrülsz tőle, nagyon szar kezelni a többihez képest, rengeteg gyorsbillentyűt kell megtanulnod\menükben keresgélni, ami szörnyen lelassítja a folyamatot).
2014. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nos a blendert ismerem, anno csináltam vele játékokat is, de az a nagyon hosszú render idő, meg hogy nem lesz nagyon szép grafika, engem csak az aggaszt.. meg képeket tudtam vele csinálni, de animálni lehetetlennek tartottam vele, pl csontozás stb
2014. júl. 22. 23:28
 3/10 A kérdező kommentje:
meg még annyi hogyha te használsz esetleg mayat- akkor segíthetnél a kezdetekben, gondolok arra nem e tudsz valami jó videóst akitől esetleg te is tanultál
2014. júl. 22. 23:29
 4/10 tabaki ***** válasza:
Kérdező, a Blender mindezt tudja, a rajza teljesen jó, az animációs rendszere kifejezetten egyszerű, a használata élvezetes, pocsék munkával meg a Maya sem csinál szebbet. Légy szíves tanulni, mert legközelebb azzal jössz majd: "Nos. a Mayát ismerem, de ronda, animálni meg lehetetlen benne, Max kell." A program azt csinálja, amit kérsz tőle, ha nem jót csinál, rosszul kérted.
2014. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem azért ez bőven benne van a szép render fogalmában

https://www.youtube.com/watch?v=HomAZcKm3Jo


Maya t utoljára kb 10 éve használtam, csak arra emlékszem, hogy a space hozta elő azt a hatalmas menü rendszert ( :D ), sry, én vennék egy könyvet, amiben minden alap cucc benne van, aztán utána állnék neki tutorokat nézegetni. Arra készülj fel, hogy nagyon, nagyon sokáig fog tartani, mire eljutsz arra a szintre, hogy tényleg szép rendereket tudj csinálni, nem csak a technikai tudás miatt, hanem mert rengeteget kell próbálgatni, amíg megtanulod, hogy mi működik, és mi nem.

2014. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:

Én a mai napig a nyuszisat szeretem legjobban:

https://www.youtube.com/watch?v=t4gjl-uwUHc

2014. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát tegyük fel folytatom a blendert, mert ott naggyából azért mentek a dolgok, de ha fojtatom is akkor tudtok valami videóst/video sorozatot ahol ugy benne van minden, tehát animálás, texturázás stb stb...
2014. júl. 23. 17:09
 8/10 tabaki ***** válasza:

Kezdd a textúrázással, itt emlékeim szerint elég részletesen tárgyalja (az Alap-vető ikonra kattints

). Kissé idétlen, hogy a vége jön be elsőnek, de előreléphetsz:

[link]

Majd nézek animálósakat is a folytatáshoz. Az angol megy? Mert leginkább abból van mázsaszámra minden.

2014. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tabaki, a magyar blendertutorialt sajnos az oldal készítője már priváttá tette. Nagy kár érte, baromra szakszerű és precíz volt, ugyan nem tudtam végig nézni, mert két videó nézése között tűnt el. :(
2014. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tabaki ***** válasza:
Hoppá, sajnos igazad van, kénytelenek lesztek PDF-ben letölteni a Facebook-oldalról. Azért a macska rúgja meg az alkotót, de mindegy, az övé, azt csinál velük, amit akar. Kár, jó kis videók voltak.
2014. júl. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!