Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Téma változtatás XP-n?

Téma változtatás XP-n?

Figyelt kérdés
Sziasztok, letöltöttem egy témát, ami UxStyle-lal megy, viszont valamit meg akarok változtatni benne, hogyan tehetném ezt meg, google-n néztem és már 3 programmal nem sikerült, ezért kérdeztem meg itt.

2014. júl. 24. 11:55
 1/5 anonim válasza:

Egy témát nem lehet megváltoztatni, csak win vistától.

De minek akarod megváltoztatni?

2014. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

"valamit meg akarok változtatni benne"

Csak azt tudod amit a program enged.Nézz leírást a programról.

Nem kell program, csak feleslegesen fut a háttérben és foglalja az erőforrásokat:

Futtatásba: control desktop

témák.

[link]

Megjelenítés fülön tudsz további beállításokat eszközölni:

[link]

Ikonok lecserélése.

jobb klikk az asztalon / tulajdonságok / asztal. asztali elemek testreszabása / ikoncsere.

[link]

hasonló kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


témafájlok helye: c:\WINDOWS\Resources\Themes\

[link]

2014. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de igen, a tálcát, a start menü színét, és ha megnyitok egy mappát, akkor ami eddig fehér háttérszín volt, az más lesz, majd küldök print screent, addig is, valaki tudja melyik programmal kell a .msstlye fájlokat megváltoztatni?
2014. júl. 26. 17:35
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

csak annyit tudok az UxStyle -ról hogy háttér folyamatként fut. tehát ha megszabadulsz a programtól akkor nem szól bele a gyári és hivatalosan telepített témákban (*.theme fájlok).

Nézz utána ennek:

UXTheme Multi-Patcher

2014. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, amit mutattál az feloldja a .theme fájlok használatát, amit én hsasználok, az a .msstyle fájlokkal dolgozik, ezek kevésbé korlátozottak, és több változtatást lehet rajtuk végrehajtani, a print screen itt van, csak a legutóbbi kommentemkor mobilról voltam: [link]
2014. júl. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!