Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crysis 3 Indulási probléma?

Crysis 3 Indulási probléma?

Figyelt kérdés

Valami okból kifolyólag a NEM eredeti Crysis 3 szoftverem nem működik megfelelően, megnéztem minden szükséges teljesítményigény rendelkezésre áll, sőt az ajánlott is megvan nemcsak a minimális. Amikor elindítom a játék exe fájlját akkor megnyitja de egy fekete képernyő jelenik meg egy zöld nyíllal semmi több hiába volt ,hogy vártam több időt is. Valami megoldást keresnék a problémára bízom benne ,hogy itt valaki tud ebben segíteni.

A vegyed meg típusú válaszokra nincsen szükségem.

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 25. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Reloaded verziót töltsd le .valószínűleg amit te szedtél le hibás. esetleg nem árt fel telepíteni microsoft visual c++ 2010-2012 ha 32 bites rendszered akkor csak x86 ha 64 bittes akkor x86 és x64 et is ezekből
2014. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mond a gépedet azért biztonság kedvéért
2014. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Crysis 3 mappát nyisd meg (ahova telepítetted). Keresd meg a system.cfg-t és nyisd meg szerkesztésre (pl total commanderben F4-es billentyű vagy jobb egérgomb, társítás jegyzettömb..). Itt a g_language=russian szöveget írd át g_language=english szövegre. Elmented és mehet a játék.
2014. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ami azt illeti, Reloaded verziót töltöttem le a Microsoft visual-ban nem vagyok biztos ,hogy rajta van -e a gépemen azt még megpróbálom, a 3. válaszolóra válaszolva társítottam a fájlt jegyzettömbbel ám alapból a g_language=english szöveg volt ott. a 2.-ra pedig:


Windows 7 ultimate(64 bit)

Processzor:

AMD A8-6600K APU with Radeon(tm) HD Graphics 3,90 GHz

Memória(RAM):4,00 GB

2014. júl. 26. 11:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a Visualt, 2012-est x64-est és x86-ost is letöltöttem de semmi sem változott.
2014. júl. 26. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
2010 et is rakd fel NET Framework 4.5 esetleg még.. de ahogy írták itt lehetséges az ajánlott gépigényt rosszul értelmezted . ezért le írhatnád a géped.
2014. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy ideig nyaralhatom emiatt nem válaszoltam, ám miután hazaértem újra megpróbálkoztam a proléma megoldásával, töröltem ezt a Reloaded-es verziót és letöltöttem egy Black Boxost. Ez már működik, köszönöm mindenkinek a segítségét.
2014. aug. 15. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!