Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon rossz lett vagy elvisel...

Nagyon rossz lett vagy elviselhető ez a modell, amit blenderrel készítettem?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 25. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lett :) Még kis textúrázás + szőr és egyéb részletek és kircsi lesz (Y) :)
2014. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

Mi ez az elképesztően gyenge felbontás? Egyébként meg mutasd meg három nézetben (illetve még több megfigyelhető részlettel, pl. felületosztás), gyanús, hogy vannak benne disznóságok. Mint modell ügyes, látványos, éppen ezért törekedj arra, hogy ennél több is legyen. Első blikkre a fej-nyak-hát találkozása nem stimmel, a lába szerkezete és izomzata is tisztázatlannak tűnik. Nem érdemes arra hagyatkozni, hogy a szőr majd eltakarja, az is akkor néz ki igaznak, ha az alapja a helyén van. Gondolj arra, hogy egyszer esetleg meg is akarod majd mozgatni ezt a modellt, akkor megsütheted, hogy valaha működött egy hatásos állóképen.

P.S.: Érdekes, hogy nem az alapsíkra állítod, engem marhára zavarna munka közben.

2014. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!