Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani véleményt az...

Dargos kérdése:

Tudnátok mondani véleményt az első játékomról?

Figyelt kérdés
Itt a link: [link]
2014. júl. 25. 16:46
1 2
 1/11 soccerway ***** válasza:
no commnet
2014. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Le nyilván nem töltöm, a játék pedig nagyrészt lopott lehet, ha olyanokat ír ki, hogy

"H**** (nem tudom megjegyezni) most szint 31."

"Mérges Kígyó attacks."

Szóval én inkább elrejteném mutogatás helyett.

2014. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Még jobbak:

Status

Formation

LOLOLOLOLOLOLOLOLOL

2014. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mivel Rpg Maker VX-el csináltam és az angol alapból de te is nyugodtan megnézheted,hogy van e ilyen mert az biztos,hogy sehol az életben nem találsz pontosan ugyanilyet.
2014. júl. 25. 17:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Sőt az oldalt meg HTML programozással csináltam nehogy erre is rákérdezz,és én azt szerettem volna kérdezni,hogy milyen a játék története mert ha még lesem töltöd ott az oldalon egy rövid kis történet van.
2014. júl. 25. 17:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk.

Tehát.

Van egy oldalad, ami kb. 30 másodpercbe telik nekem megírni, fél év tapasztalat után. A html egy leíró nyelv, őszintén szólva rohadtul alap, ha programozol, hogy tudod. Erre nem büszkének kell lenni, hanem az ellenkezőéért szégyellni magad, mint az most épp rád is vonatkozik. Az oldal szörnyű. Alapból elveszíti a customer a bizalmat.

Ezek után nyilván nem kattint a jelenleg némileg intelligens és szelektáló customer a letöltésre, a tálalás rossz volt, de a videó még adhat lehetőséget a javításra: én is leszarom egy játék oldalát, inkább gameplayt nézek. És you know what?


Először is. Hány munkaórád van benne? Minden képet te csináltál? Az már szép teljesítmény lenne, csak a probléma, hogy nem, és a játékban puff! eltűnik a varázs. Belepottyanunk egy anime stílusú és színvilágú dologba, és mr taszít minket vissza. A content rohadtul nem redeti, ez olyan, mintha 3dradban betennék egy kocsit,alá egy autópályát, majd gravitáció be, és akkor én most egy ultimate programozó vagyok! Hát rohadtul nem.

Appreciate, hogy megcsináltad, de a gond az, hogy se célközönség, sem pedig gyakorlati haszon, hisz most pl. az egyedüli dolog, amit kapsz, az kritika, keményen. Magyarán: ha már időt fektetsz akár saját, akár lopott játékmotorba, olyat készíts, ami érdekel is valakit. Aztán tudd eladni is.

Letölteni innen sem fog, ide olyan emberek járnak, akiknek a vírusirtójuk csak a biztonságérzetüket növeli, de nem riaszt soha, lévén tudatos felhasználók, nem töltenek le minden szart [mivel nem te írtad az egész enginet, saját magad sem tudhatod, hogy vírusos-e: ez már azért elég nagy probléma, ha valamit magadénak mondasz..]

Apropó: hány sort <em>írtál</em> te meg belőle?

2014. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a komentet én igazából örülök,hogy te írtál egy kritikát mert látom mi kéne.Na de tisztázzuk a helyzetet.

1. Nem lopott az engine mert vettem.

2. Nem vagyok büszke az oldalamra mert én is látom,hogy sok munka kell még vele csak leírtam.

3. Amit láttál azt én csináltam.

4. Én azért csináltam ilyen rpg játékot mert ez a játék írja le a saját mangám történetét. (És ebből nem akarok pénzt szerezni csak én egy ilyen játékot szerettem volna készíteni amivel látom,hogy (sok) ember játszik). És szeretném ha adnátok még ötleteket,hogy miket javítsak még.

2014. júl. 25. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Nos.

1.) Kár volt. Nagyon.

2.) Nagyszerű.

3.) Az egészet? Mindent? Akkor mit vettél meg? Ugyan már.

4.)

-a) "A saját mangám történetét" - LOLOLOLOLOLOL;

-b) Ki játszik vele rajtad kívül? Senki. Vagy 8 évesek.

-c) Ötlet: más műfaj, más téma, más grafika, más engine, konkrétan egy shift+delre gondolok, és komolyan.

2014. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az oké de

1. Plusz új extrákat ad.

2.

3.Igen képzeld én csináltam adott pár textúrát de csak ennyi.

4.

-a) Nehogy azt hidd,hogy most én nagy manga készítő vagyok ez ilyen hobbi.

-b) Tudod te,hogy hány évesek szoktak rpg játékkal játszani ?! megsúgom nézz utána (told meg 10-el) bár szinte minden korosztály el tud vele játszani.Bár ki mit szeret.

-c) Énszerintem ez a grafika nem rossz és most kérlek ne hasonlítsad össze egy Tera,Call Of Duty, vagy hasonlókkal

a grafikát már sok ember-től megkérdeztem és azt mondták,hogy a történet játszik fontos szerepet.(Főleg az RPG-nek).

Most valószínűleg arra gondolsz,hogy akkor mit várok el tőletek,hát igazából azt szerettem volna,hogy olyan mondtok,hogy mit adjak hozzá a játékom-hoz,vagy,hogy tetszik e nektek a játék története ilyenek.Nos de mit mondtam ennek a koment-nek is örülök.

2014. júl. 25. 23:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd, itt az alapvető probléma, hogy én vagyok a felhasználó. Te a készítő. A készítő, ha magának csinál valamit, azt csendben teszi. Ha viszont egy felhasználónak, akkor azt csinálja, amit ők szeretnek. Letextúráztad. Az nem sok. Konkrétan semmi, én sem fogom filmproducer lenni attól, hogy gammát állítok. Ha magadnak írtad, nagyszerű. Ha nekünk, akkor meg a célközönségedet kérdezd, ne minket. [Remélem, észrevehető, hogy a fent leírt mondat logikailag hibás. Nem véletlenül.]
2014. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!