Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerelmes vígjátékok, valaki...

Szerelmes vígjátékok, valaki tudd nekem címeket mondani miket érdemes megnézni? Pl:50 első randi, Ház a tónál, büszkeség és balítélet. Ilyenekre gondolok

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 07:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Randi guru , Míg a Jacpot el nem választ,Hirtelen 30 ,Mamma Mia ,(P.S. i love you ....de ez nem vígjáték de nagyon romantikus.,Alkonyat hát igen ez se tipikus vígjáték de imádom),kell még?
2009. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha írhatok még!!köszike és az alkonyat én is imádom:D
2009. okt. 28. 12:37
 3/5 anonim válasza:

Ha igaz volna...; 10 dolog, amit utálok benned; A szívem érted RAPes; Én és a hercegem; Rád vagyok kattanva; Neveletlen hercegnő; A csajom apja ideges; Szerelem sokadik látásra; A főnököm lánya; Szakítópróba; Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt; Kegyetlen játékok (ha már a csak romantikusok is szóba jöttek)


Na most így ennyi jutott eszembe.

2009. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja meg így az 50 első randiról meg Drew Barrymore-ról eszembe jutott még egy: Zene és szöveg.
2009. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

50 1. randit már láttam

ház a tonál meg a többi nyálfilm nem érdekel

Én vagy valami aranyos disney/pixar filmet néznék meg vele vagy a katasztrófafilmet(qrvajó csajok vannak benne)


De ha le akarod venni a lábáról, akkor nézzétek meg a Radírfej c.filmet!

2010. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!