Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnál is jelentkezik hasonló...

Másnál is jelentkezik hasonló probléma AMD Catalystnél?

Figyelt kérdés

Áprilisban vettem egy új laptopot, nme tudom mennyire termék specifikus a probléma ezért leírok róla mindent:

Dell Inspiron 15 3537, core i5, AMD8670, Intel HD 4400, opr: win 8.1


Kb. 1 hónap után történt, hogy egy frissítés telepítése után amikor állt volna fel a rendszer csak egy fekete hátteret kaptam. Kérdezősködtem és azt mondták, hogy a video kártya drivere nem tudja kezelni a frissítést. Újra indítottam csökkentett módban, leszedtem a videókártyát majd újra tettem -> úgy tűnt a probléma a megoldva


Ezek után akárhányszor frissítés települt szinte minden alkalommal ugyanezt elkellett játszanom.


Mondták, hogy tegyem fel az AMD catalystet.... megtörtént, viszont itt is van probléma: ha kikapcsolom gépet nem áll le teljesen, a végén még a power gombot is nyomnom kell, hogy teljesen kikapcsolódjon

és ha kikapcsol a képernyő, na utána már nem jön vissza semmi


Esetleg valaki járt már így? Van erre valami megoldás?



2014. júl. 27. 08:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!