Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a SpadeCast?

Mi az a SpadeCast?

Figyelt kérdés
Rákerestem, és több olyan találatot hozott ki, hogy van egy SpadeCast nevű vírus. Lehet, hogy ez az? Biztonságos eltávolítani a Programok telepítése és törlésében? Vagy hogy kéne?

2014. júl. 27. 23:09
 1/5 anonim válasza:
A "SpadeCast" tényleg egy vírus, ami megosztja az adataidat egy harmadik féllel (a hackerrel). Ha törlöd a "Programok telepítése és törlése" menüben, megmaradhat a helye, ahová feltűnés nélkül vissza mászhat. A legbiztonságosabb ha letöltesz egy vírusírtót mint például a "Nod32" vagy az "Avast!". Ezek kitörlik a vírusokat, a trójaiakat és a férgeket, és később is védenek tőle. Nekem az "Avast!" van és rengeteg vírust jelzett már. Meg is vagyok vele elégedve, és ajánlom.
2014. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is Avastot használok, és olvastam, hogyha törlöm, akkor utána a böngészőkből is el kell távolítani. Egyébként, lefuttattam egy keresést, de csak egy fertőzött programot talált, ami egy teljesen más, videókészítő programból származik. Annyi kérdésem lenne, ha az Avast! riasztott és blokkolt, akkor elméletileg védve vagyok?
2014. júl. 28. 00:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tul régi a vírus irtód, akkor igen.
2014. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is.
2014. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! :)
2014. aug. 5. 18:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!