Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan szabadon letölth...

XStefix kérdése:

Létezik olyan szabadon letölthető szoftver, amivel Wordben elkészített képes-szöveges (doc) fájlt konvertálhatok képpé (jpg)?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 12:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

+

Bármilyen képszerkesztővel átmentheted TIFF-ből JPG-be.

2014. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

igen létezik


[link]

2014. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A nyomtatásnál próbáltam, ami a másik kérdésnél van, de semmi. Azt is megnéztem, hogy Nyomtatás fájlba, de csak a két telepített hardvert látja akkor is.

Megnéztem a gépet, de nincs rajta ilyen Doku Image Writer progi. Az Office telepítőm meg el van pakolva valahova...

Más progival nem lehet tiff-et csinálni?


A printScreent kihagynám, mert csak kicsinyítve férne rá a képernyőre az egész oldal, de a fotók már így is kicsinyítve vannak a lapon.. nem látszana belőlük semmi. Eredeti A4-es méretben szeretném konvertálni.


A honlap meg doc-ból pdf-et csinál, azzal viszont kevésbé boldogulok..

2014. júl. 28. 12:50
 4/22 anonim ***** válasza:
miért kell pont jpg?
2014. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Apum kérte, hogy a régi képeiből csináljak neki egy "plakátot". Beszkenneltem a képeit, beraktam őket wordbe, írtam hozzájuk szöveget, elrendeztem az egészet. Most ezt az egészet kéne valahogy felrakni a facebook-ra fényképként.

Nemcsak a jpg jó, hanem png, gif meg még egy másik is, ezeket is elfogadja a rendszer, de a többit kevésbé ismerem.

2014. júl. 28. 13:03
 6/22 anonim ***** válasza:

Irfan View képszerkesztő.

Magyarul is tud (Languague-ban van a magyar nyelvi fájl).

[link]

2014. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 tabaki ***** válasza:

@13:11:

Vagy legalábbis le tudja mellé tölteni... Meg a pluginokat is, gondolom, azok közt van a doc-konverter. Mindenesetre érdekes a tipp, én nem is tudtam, hogy a kiváló IrfanView nézegető ezt is tudja (amúgy mióta avanzsált képszerkesztővé?). Szerintem a kezdőlapról könnyebb megtalálni a szükséges dolgokat:

[link]


Kérdező, a Wordben készített plakát mindettől függetlenül kissé meghökkentő gondolat. Legközelebb használj Inkscape-et.

[link]


Függelék:

[link]

2014. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Videókat is le tud játszani (pl. .avi), telepítésnél be kell jelölni, milyen kiterjesztésű fájlokat kezeljen. Egészen kiváló az IrfanView, egyszerűbb szerkesztésre is jó.
2014. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 tabaki ***** válasza:

Nekem akarod bemutatni? A videók rendben, de ez a doc-história meglepett. Ha Windowst látok valahol, kipróbálom.

Ami az "egyszerűbb szerkesztéseket" illeti, hát azoktól még nem lesz képszerkesztő. Ez már majdnem olyan, mintha a Paintet titulálnád annak...

Az IrfanView egyébként minden idétlenkedésemtől függetlenül szuper program, az én windowsos gépeimen világ életemben kötelező kellék volt. xStefix, ha esetleg még mindig nem töltötted volna le, akkor most lódulj...

2014. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nálam a Windows Paint helyén a PicPic van, amelyik jó kis képszerkesztő.

[link]

2014. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!