Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Bonanno kérdése:

Miért nem tudom feltelepíteni a Zune nevű programot?

Figyelt kérdés

A probléma azzal kezdődött, hogy próbáltam képet áttenni a telefonomról (Nokia Lumia 610) gépre, de az nem ismerte fel a telefont... Vagyis észlelte, hogy bedugtam meg lent ki is hozta a kis USB ikont, de a Zune nem vette észre.

Aztán hardvereknél észre vettem, hogy azt írja nincs feltelepített illesztőprogram az eszközhöz.

Megpróbáltam keresni, de ehhez a telefonhoz nincs ilyen.

Valószínűleg maga a Zune egy illesztőprogramként is funkcionál.

próbáltam újratelepíteni, de azt írta, hogy a szoftver naprakész és nem engedett ezért tovább.

Programok telepítése és törlésében próbáltam törölni, de valami hibakóddal annyit írt, hogy nem törölhető.

Manuálisan kitöröltem mindenhonnan... még regeditbe is beléptem és egyenként töröltem minden zune-val kapcsolatos fájlt, mappát, de ugyanaz van. (A szoftver naprakész...)

Total uninstaller nem találja, megnyitni ugye már sehogy sem tudom.

Ha kikapcsolom a netet, hogy ne keressen frissítéseket, akkor meg azzal jön, hogy internet kell, hogy letölthessen valamit.

Visszakapcsolom, le is tölti azt a valamit.

Aztán megnyitom és mit ír ki?

"A szoftver naprakész" -.- Segítsetek valahogy kérlek szépen titeket :D

Előre is nagyon nagyon szépen köszönöm :)



2014. júl. 30. 19:57
 1/2 lali51 ***** válasza:
Másik usb csatlakozóba dugd.
2014. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az összes USB csatlakozót megnéztem már :S
2014. aug. 3. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!