Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MTA SA RolePlay szerver...

MTA SA RolePlay szerver segítséget kérnék ha lehet. (? )

Figyelt kérdés

Erre se fog érkezni válasz de akkor is kiírom.

Valaki tudna segíteni RP szerverrel kapcsolatban? A chattel kapcsolatban kellene segíteni meg amit betettem telefonnal. a telefonba van egy olyan hogy szolgáltatások és azon belül ugye a rendőr taxi stb.. és azt akarom megcsinálni hogy ha vannak a rendőrségi munkába akkor azok kapjanak egy üzenetet hogy XY hívta őket XY helyen.. a chatbe pedig azt hogyha valami a sima chatbe ír akkor azt csak az lássa aki ott van, meg azt az OOC chatet meg ugye ezeket az alap chates dolgokat. (elég ha elmagyarázod hogy kell és meg tudom csinálni.) válaszokat ha lesznek normálisak akkor előre kössz.



2014. júl. 31. 12:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Basszus tényleg ennyire nagyok a hozzáértők?? Régebben feltettem egy hasonló kérdést azonnal lebäsztak hogy nem értek hozzá meg húzzak a fäszba vele, erre most meg ők nem tudnak erre mit válaszolni?? ..... azt az egy választ amit üzenetbe kaptam, ezért írtam most ki ezt. meg azért is mert még mindig nincs válasz se erre a kérdésre, se másikra.
2014. aug. 3. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!