Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepítsem a windows...

Hogy telepítsem a windows 8-at úgy, hogy csak a C partíciót takarítsa le de a többi partícióm maradjon sértetlen?

Figyelt kérdés
Nyers rendszert szeretnék, a winchester 4 partícióra van osztva ebből a C: a rendszer. Csak azt szeretném újra rakni viszont iso fájlt pendrive-ra raktam és félek, ha szokásos módon bios->telepítésre nyomok akkor töröl minden partíciót. Van ugye a gépházban(jelenleg is win8.1pro van fent) a 'gép felújítása funkció' ez jó lenne? Itt a 'tartalom és alkalmazások törlése' funkciót szintén félek használni mivel nem tudom van-e olyan opció, hogy csak egy partíciót töröljön... Köszi a válaszokat előre

2014. júl. 31. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogyan próbálod telepíteni, de emlékeim szerint van lehetőség a partíció kiválasztására. A többi partícióhoz így nem fog nyúlni egyátalán. Elindítod usb-ről a géped, a BIOS csak addig jön képbe, még be nem állítod, hogy USB-ről induljon. Utána a telepítőé a szerep ahol már ki tudod választani mi maradjon meg és mi törlődjön a partíciókból.
2014. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!