Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik frissítés tartalmazza...

Melyik frissítés tartalmazza a Start Menüt a Windows 8.1-hez? Valamint ezt Windows Update-n kívül is le lehet tölteni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Frissítés nem tartalmaz olyat, amire gondolsz szerintem.

Egyébként kattints jobb egérgombbal a start gombra, és lesz egy "start menü". (8.1-ben működik, 8-ban nem)


Másmilyet egyelőre csak nem hivatalos (értsd: nem a Microsoft csinálta, legalábbis szerintem nekik nincs ilyenjük) dolgokkal lehet csinálni, ebben nem tudok segíteni...

2014. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy még csak tervbe van, de azt tudom, hogy volt szó arról, hogy mindenképp lesz Start a 8.1-ben...
2014. aug. 1. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
9-be tervezik xD
2014. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szó volt róla, hogy az Update 2-ben (szeptember-október környéke) visszaadják a Start menüt, de aztán mégsem lesz ilyen.
2014. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"9-be tervezik xD"


Azt tudom, de a 9 valahogy nem keltette most még fel az érdeklődésem, meg nem is sokat tudok róla amúgy...

2014. aug. 1. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem konkrétumot nem sok ember tud még (világ szinten). Várjuk meg, lesz-e Update 2, és ha lesz, mi lesz benne...


Képeken én is láttam már, milyet terveznek, tetszik is. De nekem is úgy rémlik, hogy nem derült ki, hogy akkor most mikor lesz. Talán csak a 9-ben tényleg...

2014. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!