Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom újta telepiten...

Distikeee kérdése:

Miért nem tudom újta telepiteni a windowsot?

Figyelt kérdés
windows 8.1-em van és nem tudom sehogy újra telepiteni. próbáltam több verzióval de sehogy..ezt irja ki kép: [link] Valaki segitsen. Kérlek érthhető válaszokat adjatok :)

2014. aug. 1. 12:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

kedves 3-as

-igen, az ő magánügye.

-Sosem telepítek Windows alól Windows-t. Ha elér arra pontra, hogy újra kell telepíteni lassulás, vírus, akármi miatt akkor telepítőlemezről bootolok, formázom a régi Windows-os rendszer particiót (C) és rátelepítem a törölt, üres partícióra lemezről.

-Azért lényeges, hogy van-e több partíciója, mert könnyebben formázza és telepíti újra úgy a rendszert ha van hova lementenie a számára fontos dolgokat. Ha csak egy C partíciója lenne , akkor a formázással ugyebár minden számára is fontos adat törlődne a gépéről, amit illik elkerülni.

2014. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
a tartalmát irtam rá. lehet ez a gond. neroval megpróbálom
2014. aug. 1. 12:40
 13/21 csacsi2 ***** válasza:

NEM! Boot lemezként kell. Milyen formátumban van meg? Lemezképfájl-ként akkor lemezkép programmal pl powerISO, DaemoTools...

[link]

Ha csak fájlok vannak a lemezen az körülményes (nem lehetetlen csak bonyolult).

CD -ről lemezképbe kell lemásolni merevlemezre, hogy a rendszerindítási információ is rajta maradjon!

Vagy több meghajtó esetén egyikről a másikra rendszerbetöltő lemezként.

2014. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
csak a lemezkép. tehát akkor Daemon Tools. cdről gépre vagy gépről cd re? kicsit összezavartál
2014. aug. 1. 12:49
 15/21 anonim ***** válasza:

én is küldök egy útmutatót hogy kell kiírni egy képfájl-t lemezre:


http://www.youtube.com/watch?v=VHlAJHoPBlw

2014. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2014. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 csacsi2 ***** válasza:

nem állt szándékomban összezavarni!

Lényege hogy ami működik ,gyári, fizikai cd -t úgy kell lemásolni, hogy a rendszerindítási információk megmaradjanak. Ezt teszi lehetővé a lemezképfájl (iso) ami virtuálisan egy (fizikai) lemez.

Letöltöd az iso -t a merevlemezre, akkor az ezeket az adatokat tartalmazza és csak a lemezkép programmal ki kell írni (fizikai) lemezre.


imént küldött útmutatókkal, videókkal csak összejön, próbáltam érthetően fogalmazni!

2014. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
sikerült normálisan kiirni :) megpróbálom most.
2014. aug. 1. 13:21
 19/21 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN! SIKERÜLT :D
2014. aug. 1. 15:09
 20/21 anonim ***** válasza:

helyes.

és most hogy telepítettél Windows-t?

Windows-ból raktál Windows-t

vagy Bios-ból formázással teljes újratelepítéssel?

2014. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!