Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Általános nyomtatványkitöltő...

Általános nyomtatványkitöltő program alábbi gondjával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

próbálom telepíteni, de ezt írja ki: Hiba a paraméter állományok beállításánál(java.io.FileNotFoundException: C:\WINDOWS\abevjavapath.cfg (A hozzáférés megtagadva))

mi a bűbánatos nyavalya ez? hogyan lehetne ezt a retket működésre bírni?



2014. aug. 1. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A telepítés helyét változtasd meg.

Vagy a telepítőt rendszergazdaként indítsd el (jobb klikk -> futtatás rendszergazdaként).

2014. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
na most meg ezt írja ki: splash: recv failed és el se indul a telepítő. amúgy win xp-n próbálom telepíteni úgyhogy nem tudok rendszergazdaként telepíteni
2014. aug. 1. 12:30
 3/13 anonim ***** válasza:

Értem.

Telepítés helyét nézted? Hova akarja telepíteni?

2014. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
már ez se tudom indítani mert az előbbi szöveget dobja ki
2014. aug. 1. 12:33
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam hirtelen. Ha Comodo tűzfalat használsz, akkor érdekes...

2014. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire használható.


Egyébként, ha böngészőből telepíted, akkor én megpróbálnám azt, hogy bezárom a böngészőt és elindítom újra. Esetleg egy gép újraindítást is megpróbálnék, ha nem válna be...

2014. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi, így sikerült elindítani, megváltoztattam a mappát is, de ugyan azt írja ki mint amit a kérdésbe írtam, megpróbálkozok egy újraindítással
2014. aug. 1. 12:43
 8/13 A kérdező kommentje:
ugyan az az eredmény :/
2014. aug. 1. 12:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Elfogytak az öteleteim sajnos...

Nekem régen pont XP-n ment, és Windows 7-en nem akart menni (2010 körül)... Most meg lehet, hogy ez megcserélődött... (win7-en már megy nekem)

2014. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
egy másik gépen még hónapokkal ezelőtt sikeresen felraktam és működött is azon xp-volt, most az itthoni gépemen nem megy... win 8.1-es másik itthoni gépen szintén nem megy...
2014. aug. 1. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!