Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit töltsek még le? (nyomtatvá...

Mit töltsek még le? (nyomtatványkitöltő program)

Figyelt kérdés

Letöltöttem minden létező programot ami szükséges az adóbevallás gépen történő kitöltéséhez.

De amikor megakarom nyitni egy új nyomtatványt, nincs a listában semmi. Nem tudom mit kellene letöltenem még és honnan. :( Kitöltési útmutató alatt sem jelenik meg semmi.

Tudnátok segíteni?


2011. máj. 16. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


És itt a közepén van egy további letölthető lista, azt is töltsd le, remélem jól értettem hogy mit szeretnél.

2011. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, tehát nem csak a programok kellenek, hanem a bevallás is. Az 2010 évi szja bevallásnak a száma 1053-as, na ezt a fentiek szerint, középről a kék betűs...
2011. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj az életemet mentetted meg :)

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, nekem vhogy elkerülte a figyelmem az kis kiírás. Így már működik. Köszi szépen! :)

2011. máj. 17. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!