Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Minecraft magától kilép, mi...

A Minecraft magától kilép, mi a baja?

Figyelt kérdés

Több éve fenn áll a probléma! Talán a javával van baj? Ezeket már megpróbáltam: Opengl ki és bekapcsolása a játékban, videokártya frissítés, java frissítés (a legfrissebb javám van), újratelepítés, gyenge grafika, microsoft visual 2013 telepítése, régi java telepítés, a virtuális memória memória átírása, a háttérben lévő programok kipucolása, géptakarítás. De ne írjatok negatív dolgokat, például hogy rossz a géped mert régebben kiválóan futott. Remélem nem kell lemondanom a játékról.

Köszönöm a válaszaitokat előre is!



2014. aug. 2. 17:58
 1/8 FIVESTAR ***** válasza:
0%
ő is azt akarja hogy ülj le és fogj a kezedbe egy könyvet, mert írni azt biztos, hogy nem tudsz!!
2014. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy valaki beszól valamit, de nem értem, hogy mit

írtam rosszul, csak 12 vagyok!!! De ha írnál valamit a témával kapcsolatban, akkor tudasd velem, kérlek! (Én sem mondtam semmit!)

2014. aug. 2. 19:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit írtam rosszul.
2014. aug. 2. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen géped és oprendszered van?
2014. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Windows xp 32 bit, 2gb ram, 2.0ghz, 64mb ati mobility readeon x300. Tudom, a videokártya béna. Remélem tudsz segíteni!
2014. aug. 3. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az a baj, hogy ez a gép kevés a minecraftnak, főleg a 64MB videómemória.
2014. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdésben kiírtam, hogy régebben kiválóan futott. (Egyszer újra kellett telepíteni a gépet, nem lehet, hogy az a baj?)
2014. aug. 4. 11:56
 8/8 anonim válasza:
Dobtam neked egy privátot, benne egy megoldási lehetőséggel, majd nézd meg ;)
2014. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!