Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölti ezt az egy torrent...

Msebi06 kérdése:

Miért tölti ezt az egy torrentet lassan az utorrent?

Figyelt kérdés
Ncoreról a wolfenstein játékot akarom leszedni, de csak 5-7 kb/s-mal tölti. Öcsém akarta leszedni először, de szólt hogy gond van, nem tudtuk miért csinálja, most én is megpróbáltam saját gépemen és itt is lassú. 1200 seed van mégis lassú. Mit csináljak hogy gyorsan tudjam tölteni?

2014. aug. 4. 09:06
 1/6 anonim válasza:
Semmit.A netetek ilyen
2014. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
De próbáld meg BitTorrentel mert avval gyorsab
2014. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

A torrentnél a letöltés legnagyobb százaléka nem a seed-ből, hanem a leech -ből adódik. Sokan kapcsolódnak egy feltöltőhöz akkor megoszlik a feltöltési sebessége. esetleg ha nincs elég nyitott félkapcsolat beállítva akkor a windows lekorlátozza azt. Ha túl sok kapcsolat van engedélyezve a kliensben akkor az is lassítja a letültésed. Ezen kívűl a hálózati sebességed is lehet lassú és még sokminden más...

Nyitott félkapcsolat hibát ellenőrizni tudod a windows eseménynaplóban ("4226.....A TCP/IP elérte az egyidejű TCP kapcsolatkísérletek számára vonatkozó biztonsági korlátot"!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

4,8mb/s-mal szoktam tölteni, tehát a netem gyorsabb.


Eltelt már kb 8 óra mióta betettem a torrentet, és most fölment maxra a letöltés. Lehet esetleg olyan, hogy először a gyorsabb nettel rendelkezőknek engedi tölteni?

Szerencsére így megoldódott, de nem tudom mi lehet ez, már csak kíváncsiságként is érdekel. Öcsém gépén előbb lett kezdve töltve mégis lassan jön még mindig. Egy a netünk.

2014. aug. 4. 11:21
 5/6 csacsi2 ***** válasza:
Gyorsabb nettel rendelkezők hamarabb csatlakoznak egymáshoz. addig te várólistára kerülsz. Seedről meg általában lassú a letöltés, mert aki már visszaoszt az korlátozza a feltöltési sebességét! Ez érezhető pl. mikor már nem sok van hátra és senki másnak nincs meg a szelet, csak a seednek, hogy a vége alig jön le. Mekkora a letöltésed függ attól, hogy épp kihez csatlakozol és ő mennyivel tölt fel. torrenthez nem lehet reális sebességet nézni ,viszonyítani.
2014. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, már világos, köszi!
2014. aug. 4. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!