Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltettem a gépemre egy...

Feltettem a gépemre egy szkenner illesztő programot, valamint egy képszerkesztő programot. Ezt követően a D meghajtón található mappáim nagy része eltűnt. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Törlődtek a gépről ezek a mappák? Vagy áthelyeződtek valahova? Hova? Jártatok már így? Mit tudok tenni?

2014. aug. 4. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy nem-e mentek át rejtett fájlba. Ha nem rejtett, akkor meg próbálj valami közös dolgot keresni az eltűnt mappákban. Mert azt mondod nem mindegyik tűnt el, szóval biztos van valami közös pont, ami alapján eltűntek.

De rá is kereshetnél akár 1 fájlra az eltűnt mappákból.

2014. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A keresést egy dokumentumra már kipróbáltam, de semmi eredmény nem volt.

Most megcsináltam a rejtett fájlok és meghajtók megjelensítését is, de ez sem vezetett eredményre.. :(

Van még ötleted?

2014. aug. 4. 22:17
 3/3 A kérdező kommentje:
ami még eszembe jutott, hogy a picasa 3-t tettem fel. Ez a program a gépemen lévő összes fotót begyűjtötte és az eltűnt mappákban is voltak képek...
2014. aug. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!